Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás lenne?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt. Párom most új helyen dolgozik és sokat beszélget egy lánnyal. Ez nem is lenne baj, de azt mondta, hogy jól érzi magát vele, velem-itthon meg már nem mindig. Nyilván vannak kisebb problémák és én is tehetek erről, de erre nem számítottam. Most nem tudom velem ennyire szar vagy a lánnyal ennyire jó beszélgetni, vagy mindkettő. Azt mondta velem akar lenni, én is vele, de most ez így sok volt és magamban is kételkedek, benne is, az egész kapcsolatban és elárulva érzem magam. Hogy lehet ezt kezelni?

2021. okt. 6. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Önmagában az, hogy ennyire őszinte volt, még nem is feltétlen baj. Elmondta, hogy konkrétan mik a problémák, és megoldási javaslatot is felvázalt, vagy csak ennyit mondott, hogy a másik csajjal jobb?
2021. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Hát bocsi, csak a saját esetemet tudom elmondani. Én voltam olyan szerepben mint a lány akivel beszélget a párod. Sajnos, már megbántam, pedig semmi nem volt köztünk, de a pasi megakarta velem csalni a párját. Én szerelmes voltam, de az eszem felül kerekedett, és mondtam, hogy itt van vége a dolognak. Az én "pasim" is előadta otthon magát, elmondta, hogy beszélget velem. Ezzel sikeresen megtévesztette az akkori párját. Előadta itt mindenkinek az őszinte lovagot, de ez csak arra jó, hogy bebiztosítsa magát, nehogy 2 szék közé essen.

Azt kihagyta a storyból, hogy hazáig követett, és könyörgött, hogy csak egy csókot adjak.

Azt szintén kihagyta, hogy mik is voltak a beszélgetéseink tartalmai.

Aztán mivel én nem mentem bele, megtette mással. Azt hittem ez ritka kivétel, de az évek alatt rájöttem, hogy minden 2.pasi ezt csináljva.

Van kivétel persze

Nálam ez a tapasztalataim miatt instant szakító ok lenne

Tanultam belőle...

Nem csak a tapasztalataim miatt amúgy, nem baj az sem ha beszélget másokkal

De ha már ilyenekkel jön, hogy jobban érzi magát mással... Na ez nem...

2021. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

"sokat beszélget egy lánnyal"

"jól érzi magát vele"


Ezek elég vészjelzések. Képzeletben már tuti lefektette azt a lányt.

Én úgy kezelném, h sok boldogságot kívánnék neki ezzel a lánnyal. Ne pazaroljj rá még 8 évet.

2021. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Megnyílt a dedó?

Szóval akkor én ,aki munkahelyemen a lanyokkal néha jót beszélgetek, meg nevetgélek, családapaként viccelődök velük, máris csomagoljak össze?

Azaz csomagoljon össze, mert az én ingatlanomban lakunk.


Ugylátom megártott egyeseknek a kannás!!


Az meg azért neked is gáz hogy a palid mással tud elbeszélgetni jókat,veled meg nem.

Én itthon is jól érzem magam és szeretek a házamba hazajönni.

Vannak akik meg nem.

Kettőn áll a vár

2021. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es: köszi a nem túl hasznos hozzászólást.

Amúgy ezt mind ő mondta el, ő jött haza, úgy hogy beszéljünk, mert baj van.

2021. okt. 6. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kapcsolatodnak vége. Párod hamarosan kib..z
2021. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es inkább Te vagy a dedós ezzel, hogy fimoman körbefonva hánytorgatod azt, hogy a tiédben laktok. Meg miért dedós ezért valaki? Nem arról van szó, hogy nem beszélgethetsz a kolléganőiddel, hát hogyne lehetne már. De neked hogy esne, ha a feleséged azzal állítana haza, hogy ő olyan jókat beszélgetett a munkatársával, sokkal jobbakat mint veled. Gondolom mosolyogva megölelnéd, aztán adnál neki pár 1000 Ft-t, hogy menjen el sütizni a kollégával, és érezze jól magát.
2021. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!