Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt, de szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt, de szerelmes lett egy másik nőbe. Időt kért. Mit tegyek. Van értelme várni?

Figyelt kérdés

10 éve jöttem össze a párommal, fiatalok voltunk. Én 19, ő 20. Voltak kisebb nagyobb gondok, de azt gondoltam minden rendben velünk. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy már nem úgy szeret. Majd később kiderült az oka is, hogy valaki másba lett szerelmes

Állítása szerint semmi nem történt, és hogy adjak neki időt, hogy enyhüljön az érzés. Nem tudom mit tegyek. Együtt élünk, nincs gyerek. Én még szeretem, de vajon van értelme várni? Az a lángolás lehet elmúlik nála, de lehet hogy engem attól nem fog szeretni utána . Nagyon kivagyok. Napok óta bőgök. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi lett a vége? Előre is köszi ha válaszol valaki 30/N



2020. aug. 8. 10:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%

Persze te leszel a legjobb cimbije, hogyha esetleg puncihiánya lesz felkeres téged...vagy ha lelki problémája lesz elmeséli neked....Neked pedig....ebből az fog lejönni, hogy még mindig te vagy számára tökéletes bő és te vagy élete szerelme....


Amúgy a gondolkodási idő kb annyit tesz...hogy párszor kipróbálja a másik csajt, szórakozik vele, együtt lesz vele...és nincs bátorsága megmondani neked, hogy ennyi slussz passz vége.

2020. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad lehet. Az a baj, már felépitettünk egy közös életet, nem is túl rég még gyereket terveztünk. Aztán most mindennek vége. Pakolhatok. Nagyon nehéz . Főleg így hogy még szeretem, de közben nagyon megalázva is érzem magam. Hisz isten tudja mióta szerelmes. Köszönöm hogy írtál
2020. aug. 8. 10:15
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
ne tartsd vissza, légy erős. majd rájön...
2020. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Ja, ment a válasz hasznos! :) Köszi mégegyszer a tanácsot
2020. aug. 8. 10:16
 5/45 anonim ***** válasza:
93%

1 vagyok.


Ó ne aggódj , mi házat vettünk, kölcsönt vettünk fel, és adhattuk el...Elég sok ideig tartott míg hitellel megvették.

Hál égnek gyerek nálunk sem volt, és mák, hogy nem voltunk házasok sem :)

2020. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
A szitu hasonló. Itt is hitel van, de csak az ő nevén. Mi sem vagyunk házasok sem. Így igazából egyszerűbb a dolog. Viszem amit hoztam, csak hát a lelkiek. Majd bele pusztulok. Azt mondja nem engedi hogy elmenjek. Mondtam neki, hogy szánalomból ne tartson itt. A 10 év nekem is 10 év. Nem akarom elhagyni, de így, földhöz vágott a dolog, a szerelem azért elég komoly érzés :(
2020. aug. 8. 10:26
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalat, hogy idővel mindig több derül ki. Exem is állította, hogy semmi se volt köztük, csak beszélgettek. Aha, persze. Ha az beszélgetésnek számít, hogy egy éve fűzte a csaj, és hetek óta szexcsetelgettek, meg párszor találkoztak. Aztán a csaj falhoz állította, hogy vagy ő, vagy én, válasszon, különben elmond nekem mindent. Exem is úgy kezdte, hogy neki idő kell, nem tudja, hogy mit akar.

Kitettem, elváltunk. Tudom, hogy sose bíztam volna meg benne, minden megromlott volna, és utàna is válunk, csak addigra megutáljuk egymást és naponta ordítunk. Erre minek várni?

Így le tudtam zárni, pár hónap alatt. Nem sokkal később meg is ismertem a páromat. Boldog vagyok vele, bízunk egymásban, tudom, hogy nem hazudik, nem ver át. Ezt az exem mellett akkor se mondhatnám el ma, ha vele maradok.

2020. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
6 Lépj. Én ezt tenném a helyedben. Ebben a helyzetben nem érdekelne, hogy ő mit akar. Semmiképpen nem maradnék egyetlen percet sem. És nem érdekelne se 10 év se semmi.
2020. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Kedves 7es. Igazad van! Tudom hogy erőt kell vegyek magamon. De félek. Tudom hülye vagyok, de azt érzem, nem találok még egy ilyen embert mint ő. Talán túlságosan a régi dolgokba kapaszkodok, és be kell lássam, hogy ennek itt jött el a vége.
2020. aug. 8. 10:34
 10/45 anonim ***** válasza:
94%
Az ő nevén van a haitel. Én otthagynám hitelestül. De tudom hogy ez nagyon nehéz. Viszont ha maradsz, totálisan megalázod ezzel magad. Főleg hogy időt kért. Tehát nem az van, hogy megbotlott, de egyből észhez tért. Hanem nagyon is fontolgatja, hogy szabaduljon meg tőled.
2020. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!