Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez érzelmi megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez érzelmi megcsalás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnálom hosszú leszek. Párommal évek óta együtt vagyunk, fél idős állapotos vagyok, a babát terveztük. Már a baba előtt feltűnt hogy van egy lány, akinek mintha keresné a társaságát, megváltozott pár szokása hogy reggel mindig a csajhoz kelljen betérnie munka előtt (vendéglátó helyen dolgozik a csaj) tudtam én hogy régi ismerősök, elhessegettem a hülye gondolatokat. Később jött még pár fura dolog számomra, pl hogy a csaj utolsók közt tudta meg hogy babánk lesz (a napi kontakt és "haverság" ellenére). Jó ezt felhoztam neki, de kitalálta oda se jár, nincs idő beszélgetni stb. Úgyhogy megint tul léptem a témán. Ez volt kb 2 hónapja.


No most volt párom szülinapja. Kijelentem nem szoktam a telefonját nézni, de most erős kényszert éreztem, lehet kövezni. :) Szóval bele néztem, a csaj neve ott virított messengerben , de üzenet listában nem volt. Rakattintottam, benyomott egy 2 sort hogy a csaj szülinapot kívánt elég baráti hangnemben.. szivecske. Párom nem láttam mit válaszolt mert ez csak egy pillanatra volt ott és eltűnt ( mivel ő ezt törölte). Oké kiakadtam, tudtam hogy jóban vannak miért kell törölni? Másik pedig hogy ők azért beszéltek régebben néha messengeren, és hol van a sok régi üzenet? Mit beszélhettek mostanság, hogy kitörölt mindent már a köszöntés előtt, hisz akkor csak 2 sort dobott be nem mindent. Azért láttam hogy több üzi volt régen vele, mert tavaly párom engem kért meg hogy válaszoljak a szülinapi köszöntöire... Nem kutakodtam, pedig lehet jó lett volna, akkor legalább tudnám hogy régen ez több volt e haverságnál....mindegy 😁


Mindenesetre megkaptam hogy hülye, féltékeny, beteg sz"r vagyok, azért törölte. Persze tavaly még az én kezembe nyomta a telót és valaszolgathattam az exeknek is.. és nem csináltam belőle ügyet... Nyilván előfordul féltékenység néha, de szerintem ez természetes. Ezt a csajt is kétszer felhoztam igen, de túl is léptem 5 perc alatt rajta, és megértettem ismerősök ennyi. Holott irtóra éreztem hogy valami nem stimmel. Szóval ezt az üzenetet is megértettem volna.


Besokaltam, mondtam neki szakítok, nem erre vágyom. Nekem támadott ellököt lefogott, nekem vágta a telefont, elhordott mindennek, tönkre tesz ha elhagyom stb. Természetesen amikor már másodszorra lökdösött kapott egy pofont, gyerekkel a hasamban engem ne lökdössön. Nem akartam veszekedést, csak hogy hagyjon nyugton. És nem értette meg hogy azért, mert itt a baba, és nem akarom hogy baja legyen. Csak folytatta míg el nem mentem itthonról.

Furcsa mert ő bőven féltékenykedik az exemre, mégse ugrok neki akármit mond. Tiszta a lelkiismeretem.

Ezzel csak még jobban elérte hogy azt akarjam vége legyen . Később kezdett pitizni, de nem érdekelt, bocsánatot sosem kérne, ő nem az a típus.

Úgy gondolom nem csalt meg a csajjal, de úgy érzem érez iránta valamit, és nekem ez bőven elég. Nincs erre szükségem, idegeskedni pláne terhesen, akkor inkább maradok a picivel egyedül. Könnyebb is lenne, mint még egy pasinak is ugrálni főzni mosni kiszolgálni, mert én tőle jóformán nem kapok semmit.

Kapcsolatunk mostanában más, nincs együttlét, mert elutasít, elméletileg félti a babát. Persze ő megkap így is heti többször mindent, de az én igenyeim nem érdeklik. Az estéink úgy telnek hogy játszik, cigi, vécé, alvás, esetleg én "kedveskedhetek" neki.

Ez már nem kapcsolat, még beszélgetni sem lehet vele mert nem figyel, vagy sokszor beleköt abba amit mondok, úgy érzem egyedül vagyok a babámmal.


Szerintetek mit érez ez iránt a csaj iránt? Miért ilyen velem? Miért titkolózik?


2020. márc. 12. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

1. egyáltalán nem biztos, hogy bármit is akar attól a nőtől. Lehet ezt a témát ezt a csajt teljesen feleslegesen fújtad fel és lehet, hogy tényleg felidegesítetted ezzel teljesen feleslegesen.


2. függetlenül az egésztől a párod egy agresszív indulatos barom. Egy kretén f**asz , akkor is ha nincs ez a másik nő képben.


3. Nem emiatt a nő miatt kéne szakítani a pároddal, sőt semmilyen más nő miatt sem. Hanem alapból szakítani kellene.


4. kissé későn de ez kissé el van k**úrva ez a kapcsolat, szó szerint el van k**úrva, nem tőle kellett volna bébi. Dehát most már van.


5. Tételezzük fel szereti azt a nőt és már le is feküdtek, akár többször is lefeküdtek, ez még is min változtatna?


6. Ha van hová menned, akkor azonnal le kéne lécelni. Akár szülő vagy barát vagy rokon.

2020. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy idáig jutottatok.

A lökdösődés, telefon neked vágása alapból szakító ok. Terhesen ezt veled... nincs miről beszélni.

Ha nem lenne semmi emögött a történet mögött, nem lenne ilyen ideges a témától. És nem lenne rád féltékeny sem.

Félti a pozícióját - mindent megkap otthon, neked nulla igényed, sőt a takargatott csajozást is csendben nyeld be. Meg "kedveskedj" neki, miután megfőzted a vacsoráját.

Szép.

2020. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Először is szerintem buta vagy, mert simán lehet, hogy semmi nem volt köztük. Én is van hogy törlök üziket,semmi nő ügyek nélkül. Ezt a szakítani akarsz, meg féltékenykedéses témát te szúrtad el.

DE! Ahogy a párod reagált nem normális. Szerintem kettőtök szúrta el az egész kapcsolatot együttesen ezt olvasva.

2020. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit akart vagy nem akart a csajtól, ez a viselkedés minősíthetetlen. Szóval szerintem jól döntöttél, hogy meghúztad a határokat és inkább leléptél. Engem valahol már nem is érdekelne, mit érez vagy sem a nő felé.
2020. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mindig a jellemtelen emberek szájából hallod ezt a,, beteg állat vagy, mert féltékenykedsz" mondatot. Aztán persze mindig kiderül, hogy a megérzések nem hazudnak. Szerintem simán belehazudik a képedbe, a viselkedését meg nem minősítem inkább.

Ennél bárki jobbat érdemel!...

2020. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is. Kitörölt üzenetek, pedig láttam, hogy irt neki. Hónapok ota sejtettem, de mindig tagadta. Végül kiderült, hogy megcsal. Én is terhes voltam. Sokkal előbb is kiderülhetett volna, ha nem hiszek neki,ha nem hagyom, hogy kimagyarázza.
2020. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!