Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülözi az intimitást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülözi az intimitást, ezért távolodom tőle. Akkor miért féltékeny?

Figyelt kérdés

Ha bármely pasinak elmondom mi a bajom vele, vagy kérem ami nekem hiányzik, nem egyszer nem ketszer, hanem kb hússzor is, aztán már tiszta ideg is vagyok, de véletlenül sem változnak, nem érdekli őket hogy bajom van(elhanyagolt), olyan alapon, hogy fogadjam el, ő olyan amilyen.


Csak epp ez bennem azt generálja, hogy így nem szívesen vagyok vele, elmegy tőle a kedvem (a szextől is)(mégis ki akarna egy fával lenni meg szexelni?), írogatni sem akarok(nincs bennem a tűz), találkozásokat is kerulok, és erre neki kezdenek féltékenykedni hogy biztos más pasim van, vagy mással ismerkedem, (meg is érdemelnék mondjuk, de nem teszem), es van aki erre neki áll kifelé is kacsintgatni a kapcsolatbol (mert azt hiszi úgyis megcsalom, elhagyom akkor "dafke" neki áll ő is)



Miert ilyen barmok a pasik?(nem egy! Más már az első randikon is kezdi. Pelda: elmondtam, hogy az a bajom, hogy ugy tűnik nekem, hogy lekezel engem, mintha csak egy p.nci lennék, mintha csak arra menne(de flegmáskodik is), igy nemigen akarok újra találkozni, erre válasz csípőből tőle: biztos mással randizom, vagy van pasim, kamus vagyok es csak azert nem akarok vele)


Paromnak ha husszor elmondom, hogy mi a bajom, ugyanez mégis.


Miért ilyen "süketek"? Hogy lerázzák magukrol azt hogy igenis ő tehet rola, amiért ő hideg rideg vagy bunkó(ezeket nem mondom) es azert távolodom?


Es amikor azt kérdezem, hogy nem lehetnek igényeim a kapcsolatban vagy mi ez, hogy nem nyújtja amit kérek? Erre azt feleli, dehogynem lehetnek igényeim, neki is vannak.


Es ezzel vissza kezdi dobni a labdát hogy de en vagyok az aki őt keruli, nem akar találkozni..es még engem hoz ki hibásnak..



#nem néznek magukba
2021. okt. 7. 06:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
Mai provokatív kérdés pipa. Csak így tovább!
2021. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha minden krapekodból ezt hozod ki, a te készülékedben is lehet némi bibi.

38F

2021. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem mindenkibol.

Más exeim mellett nem éreztem magam elhanyagolva.

De a mostani kapcsolatom, meg az ismerkedés is nehéz igy .

Es jelenleg van kapcsolatom nem másrol van szo. A jelenlegirol van.


Most amiért neki állt féltékenykedni, várhatom azt hogy ismerkedik mással, lecserél stb.

Annyira ismerem már.


Nem az, hogy többet tenne a kapcsolatba, hanem inkabb féltékeny!

Miert nem tesz inkabb bele többet??

2021. okt. 7. 07:01
 4/34 A kérdező kommentje:
Ha baja van egy nőnek miert nem azért tesznek hogy ne legyen baja, miért kezdik el inkább vádolni azzal, hogy le vagy félre akar lépni biztos?
2021. okt. 7. 07:04
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk a választ. Nőben is van ilyen, tudja pontosan, hogy mire vágynék (nem feltétlenül szexuális téren, de ott is), de lesz.rja. És ha esetleg meg merem jegyezni, hogy ez így nekem nem jó, akkor én vagyok a mindenféle g.ci. Ez van. 🤷‍♂️
2021. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Manapság nem túl ritka a hűtlenség a párkapcsolatokban. Nem könnyű megbízni egymásban, hiszen a telefonon keresztül szinte akárki akármikor találhat magának valakit percek alatt. Persze nem mondom azt, hogy a beteges féltékenység az jó, de 100%-ban megbízni valakiben sosem szabad.
2021. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
57%

4, Van olyan nő aki a kákán is keresi a csomót és állandóan valami baja van.

Tudod qrva unalmas ha valaki megállás nélkül csak panaszkodik, hogy neki ez se jó, az se jó és állandóan az az elvárás hogy kielégítsd az egóját meg a beteges szeretet hiányát.

Az ilyeneknel pszichológus kellene nem egy férfi akit vegzálhatnak.

2021. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Most akkor mit kezdjek a helyzettel?

Nem kapok intimitást-igy taszít a barátom (át se akarok menni hozzá mert tudom hogy mi vár-a nagy semmi csak a f.rka),es most ez megy éppen hogy már mindenkivel vádol, összetesz a szomszéddal is, abban a hitben van h biztos csaltam/akarom csalni. Féltékeny.


Igy várhatom azt is, hogy neki áll csetelgetni a neten amennyi esze van. Az megint kiderul. Megint balhe. Megint kibékülünk.


Most ezen a szinten nem lehet feljebb lépni vmi értelmesebbre veluk?

2021. okt. 7. 07:13
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

#6 De! Van egy olyan eset amikor 100%ig megbízhatsz a párodban.

Akkor, amikor nem tilos elmondani egymásnak azt, ha félre akarsz menni 1-1 éjszakára. 🙃

2021. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7# nem errol van szo.

Szerintem alap ill jogos amit kérek.

Illetve egy kapcsolat ne arrol szoljon már hogy kinlodok szenvedek a masik miatt, van olyan hogy elmondom megbeszeljuk kompromisszum stb.

2021. okt. 7. 07:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!