Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori köztetek hogy csökken az intimitás egy egy komolyabb/tartósabb vita esetén?

Figyelt kérdés
Amikor nem szex megvonás van úgymond büntetésként, hanem vita/ gond váltja ki hogy nincs semmilyen közeledés.
2021. ápr. 29. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Miel nulla intimitás van így nincs minek csökkennie, igaz éles vita is 2-3 évente fordul elő.
2021. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jellemző. Én nem tudok igazán felizgulni, ha közben stresszes, dühös, megbántott stb. vagyok. Akkor kívánom a szexet, ha rendben van a kapcsolat és rendben van a lelki világom. Tehát, ha huzamosabb ideje vita van, vagy egy nagyobb lezáratlan vita van mögöttünk, akkor nem kívánom, hogy a párom közeledjen. Számomra a szex főként érzelmi alapú, ha csak a fizikai szükségleteim miatt szexelnék, alig lenne havi pár alkalom és azt bőven meg tudom oldani magamnak is.
2021. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg nem vagyok kapcsolatban, de amikor exem nagyon csúnyán megbántott, egyszerűen nem tudtam felizgulni. Volt, hogy ennek ellenére is engedtem a szexet (tudom, hiba volt), de nem élveztem.
2021. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére a komolyabb, tartós vita nálunk ritka, de ilyenkor ez abszolút jellemző. 2-es nagyon jól megfogalmazta, én is pont így vagyok vele, nálam is érzelmi alapú és így ha szomorú vagyok vagy megbántott, akkor semmi kedvem hozzá.
2021. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Pont úgy vagyok vele, mint 2-es (csak nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni). Éltem együtt pl. özvegy férfivel, általában a gyerekei miatt volt mindig cirkusz kettőn között. Persze, hogy nem volt kedvem már a hancúrozáshoz:( Rá is ment a kapcsolat.
2021. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Én képtelen vagyok intimitásra ha nagy haragban vagyok a másikkal. Amíg nem oldódik fel a konfliktus, képtelen vagyok szexre. Nem direkt vonom meg.
2021. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!