Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok kilépni a bántalmazó kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Úgy érzem minden a barátomról szól a kapcsolatunkban. Ő mit akar, ő mit szeretne, és hozzá kell alkalmazkodnom. Nem tudom hogy lesz-e nagyobb veszekedés a kapcsolatunkban ezek után, de volt hogy 1 hónapon át, mindig csak összeveszett velem valamin. Szerinte én ne ugassak bele a dolgaiba. Nem tetszett nekem, hogy nem megyünk el együtt soha sehova, csak a házban ülünk. Már amikor emiatt majdnem szakítottam vele, utána felajánlott egy közös programot, hogy elmegyünk oda együtt. Utána már így-úgy szeret.

Azért is haragudott már, amiért nem akartam neki megmutatni, hogy anyukámmal mit beszélek facebookon. Nyugodtan lenni mellette nem tudok, mert ha pl. nézném a tvt, akkor megkér masszírozzam meg a hátát, legyek szíves bevinni az ágyba a kaját. Sokszor azt érzem, hogy elfáradok mellette. Ő nekem még sokszor a telefont sem veszi fel nekem, de ha én nem veszem fel akkor mit csináltam, hogy később vettem fel.

Volt már úgy elgondolkodtam a szakításon, akkor azt mondta, hogy értem még senki sem tett annyi mindent, mint ő, illetve hogy én mindig idegesítem őt, és ezért ő sokszor beteg. Részegen már a lábát is eltörte, miután összevesztünk.

Azt mondta jobb ha nem tudom milyen ha mérges, ezzel nem tudom mire célozhatott.

Ha valamit nem akarok megtenni akkor célozgat arra, hogy ezt meg azt az exei simán megcsinálták.


2021. okt. 7. 21:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan látod, hogy mi a hiba. Menekülj! Nem szabad vele közös jövőt tervezni!
2021. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
100%
Tipikus ingyenélő hazug fasz.Gondolj bele hosszú távon csak nem vele leszel.Mondd meg neki hogy szakítasz és ennyi fölösleges húzni.Ha meg félsz tőle(mármint nem tudom hogy milyen ideges tud lenni de a leírtak alapján jó erre gondolni)hozz magaddal kést/bármit amivel önvédeni tudod magad.
2021. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%

3-as

Tudod reménykedik benne hogy mellette megváltozik csak a szokásos női taktika

2021. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden benne van, ami a bántalmazott kapcsolatokra jellemző. Kiszolgáltatja magát, számonkér, kontrollál, zarol, megfélemlít. Minél tovább tart, annál rosszabb lesz. Nagyon gyorsan hagyd ott!
2021. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem szülőkkel élünk.
2021. okt. 7. 21:43
 6/44 A kérdező kommentje:
Elírtam, szülőkkel élünk még, nem együtt.
2021. okt. 7. 21:44
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem szeret téged és kontrolálni is próbál. Minden uzeneted csekkolna mikozbe te ne szolj bele a dolgaiba. Miért vagy még mindig egyutt vele?


Aki igazan szereti a masikat nem ilyen. Szolgaloleanynak tekint ez a pasi teged.

2021. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
100%
Akkor ha szülőkkel élsz különösen félelemre sincs okod szóval mi tart vissza?
2021. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már rég hagyni kellett volna.
2021. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
100%

Jaj Istenem..menekülj ameddig tudsz. Ez kesöbb borzalmas lesz hidd el. Ez egy toxikus kapcsolat a leirtak alapjan.

Lesz meg normalis ferfi az eletedben hidd el

2021. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!