Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikkel tudod megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikkel tudod megbeszélni a párkapcsolati problémáidat?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk épp a pároddal nem tudod/nem lehet...
2021. okt. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Van 2 online barátom, velük szoktam.

N

2021. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
A barátaimmal, de velük bármit❤
2021. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a párommal, szerencsére jól meg tudjuk beszélni azt is, ha gond van, csak ha komolyabb a dolog, akkor kell egy kis idő, hogy ne legyen benne indulat. Ha külső emberrel szeretném, akkor meg a legjobb barátnőmmel szoktam.
2021. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első körben a párommal próbálom mindenképp. Rajta kívül ami nem túl személyes, intim téma azt egy gyerekkori barátommal.
2021. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Másik párommal
2021. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, amit ne tudnék megbeszélni a férjemmel.
2021. okt. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szoktam senkivel, mert tudom, hogy csak magamat tenném nevetségessé meg esetleg olyat mondanék a páromról, amit nem gondolok komolyan, de mások szemében rossznak állítja be.


Mi általában egymás között beszéljük meg ezeket a dolgokat. Ha lenne valami komoly elakadásunk, akkor szakemberhez mennénk. Én nem szeretem, ha mások tudnak ezekről a dolgainkról, nem való nekik, nekünk kell úgyis megoldani és jó okunk van arfa, hogy nem velük vagyunk kapcsolatban, szóval nem tudnának hasznos tanácsot adni.


Korábban már próbáltam ezt, mikor nem voltam annyira tapasztalt párkapcsolati szempontból, de hülyeség volt.

2021. okt. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek párkapcsolati problémáim, mert párkapcsolatom sincs :)
2021. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párommal szoktam mindent először rendezni, de ezután elszoktam mesélni a legjobb barátnőmnek. Nem azért, hogy szidjam. Akkor is elmesélem ha én hibáztam és ezt be is szoktam ismerni.

Nekem jól esik egy külsős ember véleményét hallani, sokszor fel tud ébreszteni... így szoktam le a mérhetetlen féltékenykedésről és hisztiről, hogy mindig mindent elmeséltem a barátnőmnek aki volt annyira normális és ésszerű, hogy mindig elmondta, ha én reagáltam túl.

Sok idő volt, de szerintem összességében pozitív hatású is tud lenni, ha az ember más véleményét is meghallgatja a veszekedésekről. Persze nem gúnyolva/bántóan/sértően elmesélni a másik félre nézve.


23L

2021. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat két emberről szól föleg ha házasok.Sem barátnak sem rokonnak nem kel kiteregetni a lapokat.Egyszerű oka van.Nem bíztos hogy párod tetszik nekik és telyesen elfogadják hogy vele élsz.Így ha csak a.legkisebb probléma felmerül nem tudnak pártatlanul véleményt nyilvánítani.Megprobálnak a párod ellen fordítani.A jó barátokkal meg különösen óvatosnak kell lenni főleg ha az ellenkező nemű
2021. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!