Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész kamu volt?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt, épp tegnap szakított velem.

Mivel megnézte a telefonomat, így én is megnéztem az övét. (A kapcsolatunk kb abból állt, hogy folyton szakított, és lejárt mindennek)

Nos mikor megnéztem a telóját láttam, hogy olyanokra keres rá, hogy hogy lehet a tinderen becsajozni meg stb.

Ez akkor volt, mikor volt egy pár napos szünetünk. Kb 5-6 nap, elvileg"nagyon szeret" meg stb .. és mégis amint szakítottunk,. A nagy szenvedésében egyből arra keresett rá, hogy hogy tud becsajozni.

Ez normális dolog? Csak mert mikor szakítottunk eszembe se jutott volna pasizni, sőt, nagyon durván magamba voltam fordulva és még enni se ettem. Ő meg azon filózott, hogy hogy tudna csajozni.

Szeretett egyáltalán?

Köszi a válaszokat...


2021. okt. 8. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de jobb is ha elfelejted.
2021. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki konkrétan rákeres arra, hogy hogyan lehet tinderen becsajozni?

Mit ad ki erre a Google?

2021. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Passz, nem néztem meg 😅

Vmi olyan volt, hogy hogy érdemes tinderen csajozni, meg hogy hogy kell 😅 nem tudom de nem is ez a része érdekel...

2021. okt. 8. 07:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha valaki ilyenre rákeres, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle.

Egyébkènt nem lehet, hogy direkt akarta demonstrálni, hogy ő ilyenekre keres rá? Hogy jött fel, hogy megnézzétek egymás mobilját? Az ő ötlete volt?

2021. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem direkt, mert konkrétan rohadt ideges lett, mikor mondtam neki.

Hát ő nézegette az enyémet (mint mindig) így mikor nem figyelt, én is elkezdtem nézni az övét. De arra nem számított, hogy a Google előzményeket nézem meg. Éreztem pár napja, hogy valami nem stimmel, és ki is derült xd

2021. okt. 8. 07:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

" Az egész kapcsolatunk abból állt, hogy folyton szakított"


Ez egy játék, szeretlek-eldoblak..tili-toli, ha jó sokáig csinálja veled összezavarodsz. Se veled, se nélküled. Ez nem kapcsolat. Te minden szakítás után egyre gyengébb leszel, viszont egyre jobban kapaszkodsz és reménykedsz, hogy olyan lesz, mint az elején. Így ő irányít. És játszik veled, mint egy marionett bábuval.

2021. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Engem őszintén hidegen hagyna mire keresett rá.


Ha a barátom belenezne ag en elozmenyeimbe kb az is szakítóok lenne nala, holott ezeket nem kéne véresen komolyan venni sztem.


Ezek csak amolyan "mit kezdjek magammal"típusu elbizonytalanodások úgy, hogy közben tudom magamrol azt, hogy a barátom a mindenem.

2021. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*az én előzményeimbe
2021. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó dolog, hogy elgondolkodtál a kapcsolatodról!

Sokat lehet tanulni belőle!

Csak azt nem értem, hogy egy 1 éves kapcsolatnál, miért ragadtál le azon a momentumon, hogy mire keresett rá a volt párod a neten?

Igen, benne van a pakliban, hogy megfordult a fejében hogy megcsaljon.

Igen, az is lehet, hogy egy haverjával nézték meg, hogy milyen lehetőségek vannak a tinderen.

Sok dolog lehetséges!

De neked csak ennyi a fontos egy 1 éves kapcsolatnál?

Biztos nem ezen bukott el az a kapcsolat!

Én inkább azt elemezném ki magamban, hogy én miben járultam hozzá, a szakításhoz, vagy mi az a pont, ahol nem tudtunk érdemben egymáshoz kapcsolódni stb. ?!

Nem hinném, hogy ez a "tinder dolog" volt a fő oka a kapcsolat megszakításának.

2021. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem is állítom, hogy a tündér a fő ok. Csak elgondolkodtató :)
2021. okt. 8. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!