Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész kamu volt?

Figyelt kérdés

Egy évet voltunk együtt, épp tegnap szakított velem.

Mivel megnézte a telefonomat, így én is megnéztem az övét. (A kapcsolatunk kb abból állt, hogy folyton szakított, és lejárt mindennek)

Nos mikor megnéztem a telóját láttam, hogy olyanokra keres rá, hogy hogy lehet a tinderen becsajozni meg stb.

Ez akkor volt, mikor volt egy pár napos szünetünk. Kb 5-6 nap, elvileg"nagyon szeret" meg stb .. és mégis amint szakítottunk,. A nagy szenvedésében egyből arra keresett rá, hogy hogy tud becsajozni.

Ez normális dolog? Csak mert mikor szakítottunk eszembe se jutott volna pasizni, sőt, nagyon durván magamba voltam fordulva és még enni se ettem. Ő meg azon filózott, hogy hogy tudna csajozni.

Szeretett egyáltalán?

Köszi a válaszokat...


2021. okt. 8. 06:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

*tinder

Bocsi, javít a telóm.

2021. okt. 8. 10:32
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj!

Azt hittem a párodat hívod tündérnek! :)

Gondoltam ezek után még milyen rendes vagy hogy így szólítod! :)

2021. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!