Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 éves nő miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves nő miért csinálja azt, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor szakít?

Figyelt kérdés

A barátnőm (ő 30, én 26 éves nő vagyok) lépten-nyomon szakít, ha az ő olvasatában valami nem stimmel és nem értem, miért csinálja ezt.

Utána persze jön az, hogy szeret és nem akar mással lenni, nem cserélne le és stb...de ez olyan rossz. A napjaim így olyanok, mint a hullámvasút. Hol minden rendben és lubickolhatok az érzésben, hogy milyen jó nekem, aztán jön valami és akkor meg teljesen szétcsúszok, mert nem tudok, hogy ez megint egy olyan dolog, ami leülepszik nála és utána minden rendben lesz vagy egy komoly probléma és tényleg ennyi volt...

Mi lehet a baja? Miért csinálja ezt?


Nem szoktam elkezdeni hisztizni, zsarolni vagy bármi, tehát nincs kényszerhelyzetben, hogy azért gondolná meg magát.


2021. okt. 8. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg idealista és/vagy fél az elköteleződéstől. Azt gondolja, hogy egy jó kapcsolatban mindennek tökéletesnek kéne lennie, ezért ha van egy kis gond, inkább kiszállna. Sajnos én is ilyen vagyok, ezért tudom :D Lehet érdemes lenne egy pszichológust felkeresnie.
2021. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát ő nem az a kategória, aki elmenne pszichológushoz.

És ezt hogyan kell jól kezelni vagy mit kellene tegyek?


A nőkkel még elég tapasztalatlan vagyok.

2021. okt. 8. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőkkel vagy férfiakkal vagy, az mindegy. Aki nem elég érett és felelősségteljes egy kapcsolathoz, azzal nem érdemes együtt lenni.

Én a helyedben megmondanám, hogy vagy befejezi ezt a játszmázást, vagy nem maradsz vele. Szerintem neked sem hiányzik ez az örökös stressz.

2021. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ma találkozunk és szeretnék vele erről beszélni természetesen, de valahogy elzárkózik olyankor mindig.

Azt mondja, hogy mondjam csak, ő meghallgatja, aztán csak ül és csendben van.


Szeretném érteni ezt az egészet, de nekem ez olyan fura. Azt gondolnám, hogy 13 év házasság meg egy majdnem 2 éves együttélés után már gyakorlottabb etéren is, mint én.

2021. okt. 8. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiben is van ilyen, aki minden kisebb problémánál, vitánál rávágja, hogy jó, akkor szakítsunk, mert "úgyse" fog működni. Az is lehet, amit első írt, hogy idealista, szerinte ha "igaz a szerelem", akkor magától, gondolatolvasással működik és soha senkinek nincs rossz napja. Meg az is lehet, hogy ez a személyisége része, egyfajta drámakeresés, zsarolás, önigazolás, hogy te akkor is szereted, ezt is kibírod, ő a domináns.

Játszmák azért minden pár életében vannak, vagy fog ez szelídülni és beleszoksz, már nem fogod ennyire komolyan venni és ő sem magát, de téged jobban. Az is lehet, megtanuljátok mindketten, hogyan kommunikáljatok, és mi az, ami csak belevetítés volt (tipikusan előző kapcsolatból hozott sérelmek belelátása a másik egy-egy félreértelmezett reakciójába, mondatába). Vagy persze eleged lesz és te mondod egyszer, hogy te ezt így nem bírod lelkesedéssel és bizalommal, és stabilitást szeretnél.

2021. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már túl van egy 13 éves házasságon? Azt hogy?

Amúgy aki ennyire képtelen a konfliktuskezelésre, azzal tényleg nem éri meg sokat bajlódni. Hisztis, gyerekes. Teljesen ki fogsz készülni. Nem ér annyit hidd el. 26 évesen ne ragadj bele egy szar kapcsolatba.

2021. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még nagyon friss ez az egész egyébként, ezért is furcsa nekem. Nem ilyennek tűnt, amikor még csak haverkodtunk.


Most meg mintha egyre jobban fordulna ki magából, ahogy telik az idő.

Egyre többet "szakít", felhúzza magát dolgokon, gyanusítgat.

2021. okt. 8. 09:47
 8/16 A kérdező kommentje:
17 évesen házasodott, most válik majd. Bonyolult ez a része az életének.
2021. okt. 8. 09:49
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez a két nő kapcsolatban dologban ha meglepő a hullámvasút meg az impulzivitás akk nagyon nagyon sok nehéz percet fognak még neked nők okozni.
2021. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És a férje mellett 2 évig mással élt? Te jó ég... Biztos kell ez neked? Nem látod az óriási piros zászlót a menekülj felirattal?
2021. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!