Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet az szakítóok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet az szakítóok, hogy egy kapcsolatban az egyik fél sokkal műveltebb mint a másik?

Figyelt kérdés
Rólam van szó és a barátnőmről. Én fizikai munkát végzek ő pedig az egyetemen tanít, doktorit akar majd csinálni illetve kutat is. Nem elfogultságból mondom, de ő tényleg az az egyetemista akinek van fogalma arról amit tanul/amiről beszél és tényleg művelt és intelligens. Ezt nem csak én gondolom így, hanem a szakmájában nagynevű emberek is mondták már róla hogy iszonyat jó meglátásai vannak, az idősebb professzorai(most munkatársai is) illetve a tanítványai is becsülik a munkáját. Soha nem éreztette velem és soha nem is mondta, de én sokszor érzem úgy, mintha én sokkal hülyébb lennék mint ő. Volt olyan, hogy egy szintén fiatal kollégájával kávéztunk és akkor is olyan témákról beszéltek amihez én hozzá sem tudtam szólni emiatt pedig annyira műveletlennek éreztem magam, bár tudom, hogy az átlag ember nincs ilyen szinten benne az efféle témákban. Ekkor fordult meg először a fejemben hogy hozzá lehet egy olyan férfi illene mint ez a kolléga. Azóta lehet csak rémeket látok, de mikor ezzel a pasival van mindig félek hogy megcsal. Egy ideje elkezdtek valami közös kutatást, szóval még több időt vannak együtt, főleg esténként mikor mindketten ráérnek. Ekkor engem esz az ideg, mert azt hiszem hogy nem is az egyetemen vannak vagy szimplán csak megcsal vele.
2021. okt. 9. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Valamiért hozzád vonzódik, téged szeret, veled van, nem a kollégával.

Nem tudom, kinek mennyire fontos, hogy a társa szellemileg is a társa legyen. Nekem elég fontos, de lehet hogy te így is elég értelmes, érzelmes, intelligens vagy, nem ismerlek. Az írásod alapján teljesen rendben vagy. Ne érezd magad kevesebbnek, téged más érdekel, te mást csinálsz, másban vagy jó. Az viszont nagyon pozitív, hogy nem húzod le őt hanem értékeled. Könnyen elképzelhető, hogy ritka kincs vagy és örül, hogy megtalált téged. Látatlanban sok minden lehet.

2021. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
100%, hogy valaki(k) megdugják az egyetemen. De, ezzel jár egy ilyen csaj.
2021. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem hagyjátok békén egymást! Tapasztalat.
2021. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Szakítsatok, ha nem akarod, hogy az egész életedet ez a rossz érzés töltse ki. Komolyan mondom, és nem rosszindulatból. Hosszú távon mindkettőtöknek csak szenvedés lesz ez a kapcsolat.
2021. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Férfiként engem is rohadtul zavar, ha úgy érzem, van egy területe az életnek, ahol nem vagyok partner a nőm számára, és ebbe a "vákuumba" más pasik fognak benyomulni. Nekem ilyen a sport. Én max. rekreációs szinten sportolok, nem kezdenék olyan nővel komoly kapcsolatba, akinek mindene a sport. Mert én abban nem tudnék és nem is akarnék partnere lenni, viszont előbb-utóbb lenne más férfi, aki meg igen. Remélem, érthető...
2021. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

PÉNZ.


Ez a kulcs. Mennyire vagy pénzes? Azaz, megengedheted magadnak a diplomás csajt?

2021. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

#6

Itt mire mész a pénzzel? Max. ha arra költöd, építtetsz neki egy nagy kalitkát, hogy abban tartsad, és ne tudjon érintkezni olyan férfiakkal, akik szellemi síkon kihívást jelentenek a számára. Az élet nem szappanopera, az ilyen kapcsolatok nem működnek, mint ahogy egy puhos bölcsész srác és egy élsportoló csaj kapcsolata se működne. Fogjátok már fel.

2021. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

6. vagyok.


Hiába pontoztok le, pontosan tudjátok ti is, hogy ha a férfi pénzes, akkor lehet élsportoló, művész, vagy egyetemi oktató csaja is, végzettségtől függetlenül.

2021. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

#8

Lehet, csak nem az ő csaja lesz, hanem a pénzéé. Az meg nem ugyanaz.

2021. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

9.-re.


Aha...mégis, egy randin a nők első 5 kérdésének egyike: "Mivel foglalkozol?" Azaz = Mennyit keresel?

2021. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!