Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet az szakítóok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet az szakítóok, hogy egy kapcsolatban az egyik fél sokkal műveltebb mint a másik?

Figyelt kérdés
Rólam van szó és a barátnőmről. Én fizikai munkát végzek ő pedig az egyetemen tanít, doktorit akar majd csinálni illetve kutat is. Nem elfogultságból mondom, de ő tényleg az az egyetemista akinek van fogalma arról amit tanul/amiről beszél és tényleg művelt és intelligens. Ezt nem csak én gondolom így, hanem a szakmájában nagynevű emberek is mondták már róla hogy iszonyat jó meglátásai vannak, az idősebb professzorai(most munkatársai is) illetve a tanítványai is becsülik a munkáját. Soha nem éreztette velem és soha nem is mondta, de én sokszor érzem úgy, mintha én sokkal hülyébb lennék mint ő. Volt olyan, hogy egy szintén fiatal kollégájával kávéztunk és akkor is olyan témákról beszéltek amihez én hozzá sem tudtam szólni emiatt pedig annyira műveletlennek éreztem magam, bár tudom, hogy az átlag ember nincs ilyen szinten benne az efféle témákban. Ekkor fordult meg először a fejemben hogy hozzá lehet egy olyan férfi illene mint ez a kolléga. Azóta lehet csak rémeket látok, de mikor ezzel a pasival van mindig félek hogy megcsal. Egy ideje elkezdtek valami közös kutatást, szóval még több időt vannak együtt, főleg esténként mikor mindketten ráérnek. Ekkor engem esz az ideg, mert azt hiszem hogy nem is az egyetemen vannak vagy szimplán csak megcsal vele.
2021. okt. 9. 10:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#16 Igen, ezt még hozzá akartam tenni: annyi elvárásom mindenképpen van a párom felé, hogy tartsa tiszteletben az én életpályámat, érdeklődésemet, tanulmányaimat, akkor is, ha neki más a szakmája. Az irigykedés felesleges, és férfiatlan, márpedig ha egy férfi elkezdi fikázni a magasabban képzett nője munkáját, az kőkeményen irigység és kisebbrendűségi komplexus. Nyilván egy normális ember nem szívesen választ magának komplexusos, irigy társat.


#19 nem pontozom le, csak figyelmen kívül hagyom, mert baromság. Olyasmiről írsz, amiről fogalmad sincs. Nyilván neked nem való egy okos képzett nő, mert csak frusztrálna a magasabb értelmi színvonala.

2021. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!