Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Apa kollégája, kicsit idősebb nálam. Van egy kisfia, meg barátnője. 2x lefeküdtünk, megbeszéltük nem mondjuk el senkinek, augusztus óta mindennap este 10 tol hajnali 1 ig beszélünk. (mindenről) Harmadszor találkozóra hívott, nem volt szex, csak séta. (csütörtök este volt) Illetve rózsacsokorral fogadott. Nagyon meglepődtem. Annyit mondott, hogy adjak neki 1 hónapot, leakarja zárni a kapcsolatát, egyszerűen teljesen oda van értem. Nagyon szeretne ha a párja lennék. Hazaakart vinni a hazhoz ahol lakok.de mondtam neki, ne, mert azért apa nem tudom, hogy fogadna ezt az egészet így elsőre.
2021. okt. 9. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melegen tartja a vasat...
2021. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban le akarná zárni, nem kellene ahhoz 1 hónap. Mindenesetre a te szempontodból már mindegy, bedőltél neki minden pózban.
2021. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván szeretne megtartani, fix ágyasnak, ezt meg csak ilyen nyálas szöveggel tudja elérni.
2021. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy ócska beetetős szöveg.

És nézd úgy a dolgot,hogy a "kapcsolatotoknak" ez a legőszintébb része.

Ha valóban azt szerette volna nagyon, hogy a párja legyél,akkor előbb rendet tett volna az életében és utána kezd udvarolni.

Egy csokor virág meg pár mondat kamuzás elég ócska kezdet egy kapcsolathoz.

2021. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!