Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt a barátom Balatonon?

Figyelt kérdés
Pár napja volt fenn a barátom Balcsin a haverjaival. El is mesélt elvileg minden hogy mi volt, este mentek bulizni, ittak stb... azt mondta nem csalt meg. Tudom hogy nagyon szeret, na de azért mégis.. Mikor hazajött, az utáni nap ott aludtam nála, és nagyon furcsa volt.. agyon ölelgetett puszilgatott. Eddig is ilyen volt, de most nagyon. És mikor felhozom a témát, hogy vajon mi lehetett ott fenn (pl táncosnők, night club) akkor tereli a témát. Sajnos elég rossz idejük volt, tehát mondjuk a bikinis csajok kizárva. Vajon megcsalt? Ja és már majdnem 2 éve vagyunk együtt, és nagyon jó a kapcsolatunk alig veszekszünk.
2010. szept. 1. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy már rengeteg postban is leírtam, a megbeszélés híve vagyok. Ajánlom, hogy fogd meg, üljetek le komolyan beszélgetni, és térj a lényegre. Mondd meg konkrétan, hogy " Megcsaltál vagy nem?!". Ha aztmondja nem, akkor meg hidd el neki. Két okból.


1: Szeret.

2: Soha az életben nem derülne ki ha mégis megcsalt.


Bízz meg benne, mert a bizalom a párkapcsolat alapja. sok sikert

2010. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még szép...
2010. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ebből erre következtetsz? Én már idegbajt kaptam volna. Ha ennyire nem bízol benne akkor már régen rossz. Ha megcsalt akkor nem úgy mutatkozik meg, hogy megölelget meg tereli a témát. Én is terelném, mert már torkig lennék vele, vagy akkora cirkuszt csinálnék, hogy csak na. Bízz benne jobban, ha azt mondja nem, akkor nem, vagy menj el a Balatonra és kérdezz meg minden nőt, hogy lefeküdt-e a pasiddal.
2010. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
alap,hogy megcsalt..minden fiú megcsalja a bnőjét:)
2010. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hááát meglehet. Pl én nagyon szeretem a barátomat, 6 éve vagyunk együtt, de volt 1 kalandom még egy buliban. Azóta jobban szeretem, nem bűntudatból, hanem rájöttem, hogy nekem Ő kell, és senki nem érhet a nyomába!!!

21/l

2010. szept. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja és ne legyél féltékeny, mert ha meg akar csalni meg fog, és ha jól intézni nem derül ki. De a féltékenységgel bele lehet kergetni a megcsalásba. Légy hozzá angyali teremtés. Szexben pedig mindent adj meg neki.
2010. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!