Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szömörce kérdése:

Vajon megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés
rövid ismertető: télen gombás fertőzésem volt. aztán kezelés után elmúlt. a barátommal áttértünk az óvszer használatára, de múltkor épp nem volt kéznél, úgyh anélkül került sor az együttlétre. és most megint viszketek. télen azt hittem én szedtem össze vhol. de most felmerült a gyanú, h lehet ő mástól kapta el? szerintetek megcsalt?
2011. okt. 8. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
tuti.
2011. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ő ugyanúgy összeszedhette máshol,és könnyen lehet, hogy ő meg tünetmentes.

Nem kellett hozzá megcsalnia.

2011. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont, ahogy az előző írja: gomba alapú fertőzést nem csak szexuális úton lehet elkapni, sőt.


Elég, ha egy csöves által taperolt lépcsőkorlátot fog meg, aztán otthon megvakarja a szerszámot, és bumm kész a baj...


Ne pörgesd túl az agyad, viszont barátod vizsgáltassa ki magát, illetve figyeljen jobban a higiéniájára.

2011. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Vagy esetleg te vagy egy riherongy...
2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt gombás fertőzésed akkor most úgy teszel mintha nem is volt. Felmerült benned esetleg más is?
2011. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem biztos.. Simán elkaphatta nyilvános vécében, nem véletlenül mondják, hogy a pasiknak a pisilés előtt fontosabb lenne a kézmosás, de szerintem igen ritka az a férfi, aki megteszi. Persze náluk sokszor tünetmentes is lehet, de a partnert megfertőzhetik.

Szóval ezért ne vádold meg.

2011. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Amikor téged kezeltek gombával, akkor a barátod is kapott valami kenceficét? Mert ha nem, akkor könnyen oda-visszafertőzhetitek egymást. Ez esetben doki javasolt, nőgyógyász neki is felír kenőcsöt, még ott sem kell lennie, elég, ha mondod, hogy van barátod.
2011. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 IQnindzsa ***** válasza:

Nem pont ugyanez a szitu de nekem is volt már olyan h a partneremnél volt gombás fertőzés és én bár tünetmentes voltam nekem is fel lett írva kenőcs meg gyógyszer. Lehet ,hogy a barátodnak mindvégig megvolt a fertőzés csak az óvszer miatt nem fertőzött vissza.

Szerintem se a megcsalásra gondolj elsőként. Bár te ismered a barátod...

2011. okt. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Megcsalt

ez száz százalék. Hagyd el amíg nem késő.

2011. okt. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ő is volt kezelve, amikor te? Mert ha nem, akkor ott a bibi, most fertőzött vissza.
2011. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!