Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye hív ha szeret, és kiakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hív ha szeret, és kiakar majd békülni? Ha meg nem hív hagyjam?

Figyelt kérdés
Össze vesztem a barátommal,mert az utóbbi időben azt vettem észre, hogy leszarja a fejem. Fájt, bántott, hogy már hiába akartam kedveskedni, nem fogadta tőlem, csak olyan semlegesen reagált rá.Mindig rám fogta hogy azért ilyen mert én voltam vele ilyen régen. Veszekedtünk sokat.Ilyennel jött, hogy besokalt, és hagyjam kicsit.Mi az hogy szüneteltessük a kapcsolatot 1-2 hétig? Igaz beszélgettünk, de hogy lehet ilyet csinálni, ha szeretem a másikat?SZerintem akkor vele töltöm az egész hétévégét, és nem mással, máshol. Nagyon sok idegességet okozott nekem ezzel. Igaz a fogyás javamra szolgált,de sok ideggörcs a gyomromban nem.És még plusszban hozzá jött az is, hogy gyanusan viselkedett.és most én sokaltam be.Kidobtam a mai napon! Jól tettem? Ugye ha szeret hívni fog.
2010. szept. 1. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Roan válasza:


Előbb vegyél egy nyelvtan könyvet

2010. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jól tetted.
2010. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

en is varom h hivjon az exem es szerintem is ha szeret hiv...

de az enyemnek csak jatekszer lehettem,nert nem hiv:(

2010. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak írtam privátba! A helyesírás meg nem érdekel,mert ideges vagyok, és szerintem sokan nem azzal törödnek ha idegesek
2010. szept. 1. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:
énis hasonlóképpen vagyok.csak mi még soha nem veszekedtünk. távkapcsolatban élünk de már nem sokáig. két napja nem beszéltünk én direkt nem hívom kíváncsi vagyok mikor jut eszébe h létezem.. bocsi az offért. egyébként ha nem keres hagyd nem éri meg h aggódj egy olyan miatt aki nem képes arra h keressen. a szakítást hogy fogadta amúgy?
2010. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Leszarta a fejed, akkor meg minek vagy úgy oda érte?

Inkább maradtál volna mellette, úgy, hogy nem foglalkozik veled egyáltalán? Egy kapcsolat adok-kapok, ha az egyik fél erre nem képes, el kell válni!

Jól tetted, hogy kidobtad, és ne várd, hogy hívni fog. Ha ennyire nem volt affinitása hozzád, akkor ezután sem fog teperni, tapasztalat!

2010. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a fura, hogy mikor este kidobtam másnap reggel már hívott, hogy miért írok olyan üzeneteket amit írtam.Én meg jól elkiabáltam neki a telefonba, hogy mi újság.Hogy nem egyértelmüek a távolodásai tőlem(tehát hogy nem találkozunk annyit, és nem fogadja jókedvel a telefonjaimat)Még mindig azt tartja,hogy nincs senkije, de azóta megint beadtam a derekam, de már kezdem azt érezni,hogy csak arra kellek.vagy nem tudom, de akkor meg minek hív, és mondja,hogy még szeret mikor kirúgom?GYáva?vagy kellek azért egy kis hancurra, ha már ott vagyok, maradjak meg én is az újj melett,mert az annyira nem jó? Vagy nem értem.Legyek határozottabb, és tényleg fejezzem be vele? Vagy hagyjam meg az időt amit kért tőlem?Régen nagyon jó volt vele, de már mintha nem szeretne.Mit tegyek,mert én is szeretem még.
2010. szept. 3. 13:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha az a pasi FÉRFI, akkor nem fog többé hívni. Kizárólag olyan ügyekben - és nem ürügyként használva ezeket - amelyek nem függnek össze a kibéküléssel.


Ne hallgass az olyan tanácsokra, akik azt tanácsolják, hogy a pasikat üssed és kapartasd őket, mert ezzel a módszerrel FÉRFIT nem fogsz találni, csak 5. osztályú, nemileg vezényelhető hímeket.


Keress egy másikat és azt becsüld meg jobban.

2010. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velünk is hasonló a helyzet.. Én törődök vele meg minden Ő meg nem igazán foglalkozik Velem.. S tegnap megsértődött s most 1 hétig nem akar velem sehol se beszélni... se sms, se msn se tali... :(
2010. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti!Hát nem nagyon értem, de a vége nem tetszik.Vagy ha azt teszem, hogyan? Legyek kemény küldjem el, mikor elküldtem, bepacsulizva jött hozzám, hogy találkozzunk. Tehát nem értem mit akar, mert ha elküldöm szerintem hívni fog, ha meg minden marad ahogy van, nekem rossz az a tudat is, hogy azt hiszi ez így nekem jó, és felhőtlenül mehet tovább. Nagyon aranyos lettem vele, meg kedves, de szerintem már besokallt, és nem tudom mi legyen velünk.Akkor legyek határozottabb?sokszor kimonja ő is hogy legyen vége, nem megy ez nekünk,de utána meg ha látja beleegyezek, hagyja, hogy átbeszéljük mégegyszer és változzon az álláspont. Talán valahol még szeret, csak haragszik? Nem értem :(
2010. szept. 3. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!