Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis lehet hogy nem csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis lehet hogy nem csak egy barát?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel sajnos csak barátok lehetünk mert hogy ő nem menne köztünk semmi mivel túl jól ismer stb... mivel egyikünkse lépett megszakítottuk még a baráti kapcsolatot is úgy érzem h szeret de nem tudom...pár nappal ezelőtt viszont rámírt h találkozni szeretne mert hiányzok neki és mondta h azért mert most sok megrázkódtatás érte mostanába szerintetek "megvigasztaljam"? bocsi h zavaros de sietek...
2010. szept. 1. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Keféld meg!
2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy lelkitarsra van szüksége és lehet te férre érted a helyzetet
2010. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lelkitársra van szüksége, nem egy farokra.
2010. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hallgasd meg, vigasztald meg

aztán majd kiderül, h hogyan tovább

de ne áltasd magad előre!

és ha lehet, ne használd ki a lehetőséget..az nem hiszem, h segítené a továbbiakat..

2010. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele beszélj vele segíts neki de sztem ne hozd szóba a te dolgodat majd alakul :)
2010. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kor? mennyi ideje ismeritek egymást? milyen közeli barátok vagytok/votlatok?
2010. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16/f vok ő is 16 éves és állítása szerint én vagyok az egyetlen fiú akiben megbízik...
2010. szept. 2. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
én is 16/L vagyok, hasonló helyzetben, mint a kérdésben szereplő lány... én örülnék, ha megvigasztalna, az, akivel összevesztem... :/
2010. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

thca...

ezt akár én is írhattam volna

szerintem nem szerelmes beléd "egyszerűen" egy nagyon erős baráti kötődésről van szó

vigasztald de óvatosan

2010. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!