Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higyjek? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higyjek? A páromnak vagy az embereknek?

Figyelt kérdés
Van egy párom két éve csak mivel nagyon messze lakik tőlem ritkán tudunk találkozni inkább távkapcsolatnak nevezném a miénket. És mikor látom meg a képeket ha küldi magáról teljesen normálisnak látom. Viszont olyan emberek pl a családom is meg barátaim akik nem ismerik őt és csak mutatok nekik egy képet róla mindenki de szó szerint azt mondja hogy ő drogozik. Én már többször beszéltem erről a párommal és azt mondja hogy ez nem igaz ő soha nem drogozna. Egyébként a párom 27 éves. Iszik ez igaz cigizik meg tényleg nagyon sovány tehát 178cm és 62-63kg az én combom sokkal nagyobb mint az övé de hát akkor is nem tudom h igaze v miért mondják ezt rá. Meg furcsa mindig a családjával vitákba keverednek. Ilyesmi kés szúrás ilyenek furcsa lehet abba kéne vele hagyni.... Viszont a csaladian tényleg látszik hogy drogosak lehetnek de ő rajta én nem látom egyáltalán ..
2021. okt. 11. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Csajok, bárkitől meg tudunk menteni titeket, önmagatokat kivéve... 🤦‍♂️

F

2021. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A káros szenvedélyeknek pedig igen látványos jelei vannak. Pláne, ha 3 is van belőlük. Lehet te nem is akarod látni.
2021. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, sokan vannak itt, akik élvezik a szenvedést. Őket hagyni kell!

A többiek, ilyen embereket messze elkerülik, mint amit a kérdező is felkázol a nagyközönség elé.

2021. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Soha azt életben nem olvastam ilyent... Ilyesmi kés szúrások, furcsa lenne elhagyni...



Mintha a legszarabbat akarnád direkte kifogni mert ennél lejjebb nem igen van...

2021. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A kesszurasok, mint alap csaladi vitakultura nem eppen optimalis parkapcsolati szempontbol.
2021. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is arra hajtasz, hogy fogyatékos gyereked legyen, mert dupla családi jár érte?
2021. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ilyen tirpák, késelős családja van, az "oké", nem ő tehet róla. De, ha még tartja velük a kapcsolatot, onnan sztornó.
2021. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!