Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőd elvesztené a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd elvesztené a hallását (megsüketülne) vele maradnál?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom , de nemtől (és orientációtól) függetlenül bárki válaszolhat.
2010. szept. 2. 00:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
MI? HOGY MONDOD?
2010. szept. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindenféle képpen megpróbálnék vele maradni !

Szerencsére még nem volt tapasztalatom ilyenben , de ha érezném , hogy csak sajnálatból maradtam vele , akkor szakítanék . Az önbecsapás se nekem , se neki nem jó .

2010. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak. További vicceskedéseket is szívesen fogadok - olyan 20% körül - és a komoly válaszoknak szentelhető a fennmaradó 80%.
2010. szept. 2. 12:42
 14/15 anonim ***** válasza:

nem kérdés.... természetesen ha elvesztené a hallását vele maradnék...

sőt ha ne adj isten egya balesetből kifolyólag "nyomorék" lesz, az se érdekel, attól ugyan úgy vele maradnék...

és nagyjából így is ismerem a jelbeszédet, de megtanúlnám :D

sőt... ha megvakul még a "vak" írást is megtanúlnám :)

16/f

2010. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

lány vagyok, van barátom.

ha esetleg ő vesztené el a hallását ugyanúgy, sőt annál inkább vele maradnék, segítenék neki abban amiben tudok...eddig sem a hallásába voltam szerelmes, és akkor sem az hiányozna...attól még kitudná magát fejezni!

bár rossz és kellemetlen belegondolni ebbe, ennek ellenére mégis tűzön vízen keresztül kitartanék mellette, jelbeszédet tanulbék..stb..mert nagyon szeretem Őt! :)a szerelem mindent kibír

2010. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!