Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok/férjetek elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok/férjetek elvesztené merevedési képeszségét egy balesetben/betegségben, véglegesen, akkor elhagynátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha tényleg szereted őt akkor nem hiszem hogy elhagynád ilyenért:S


szóval NEM!!!

2010. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és a nyelvét és a kezét is levágnák? azért fax nélkül is lehet...
2010. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha egy idegbeteg, gyerekcsinálási vágytól égő kanca lennék akkor tuti. De nem vagyok az. Undorító dolognak tartom hogy ilyenért elhagyjam... De ne higyjéte hogy nem tenné meg egy csomó nő. Csak nem fogják ide leírni, mert ciki...
2010. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Bármennyire is ciki, és régebben már volt egy ilyen kérdés, és akkor is lepontoztatok, de én igen. Ha gyógyíthatatlan módon veszíteni el, akkor mindenképpen, de csak amíg 50 éves kor alatt vagyok, mert utána már nem hiszem, hogy nagyon számítana. Főleg azért, mert már így is bírom 3 éve, hát nem szeretném végleg kibírni. 27L
2010. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
ha nem elég a petting, akk közösen megbeszélnénk a párommal h hagy tartsak szeretőt, szexpartnert. meg kell értenie.
2010. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem,és ezt öszintén mondom.
2010. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27/l keress fel,segítek rajtad:)
2010. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynám. Nem a farkába vagyok szerelmes, hanem belé. A szexuális igényeket nem csak egy módon lehet kielégíteni, ott van a keze stb.
2010. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor kimondja az ember, holtomiglan-holtodiglan, akkor ugye ezt is vállaljuk. Nem tudom. Ha emiatt a betegség miatt soha nem is nyúlna hozzám, az én vágyaimat nem elégítené ki, akkor lehet hogy elgondolkoznék egy harmadik fél bevonásán. De eldobni ezért....azt hiszem nem. (De én a soha ne mond, hogy soha elvet vallom)
2010. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis. van nyelve, ujja, és azthiszem tudnám mit kérek karácsonyra is :) Egyébként szerintem a pasi ilyen helyzetben erősebben akarja kompenzálni ezt és sokkal jobb életed lesz ilyen téren mint előtte !
2010. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!