Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lett már vége kapcsolatodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már vége kapcsolatodnak mert változott a véleményed a gyerek kérdés kapcsán?

Figyelt kérdés

Hogy mondjuk akartál gyereket, de aztán Kapcsolatban ahogy teltek az évek rájottel mégsem..

Mennyi ideje voltatok együtt és mennyit rágódtál hogy elmondd?


2021. ápr. 16. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem én, hanem a férjem. Akarta, megcsinálta, majd mikor átadtam a pozitív tesztet, csak ennyit mondott: "meddig lehet abortuszra menned? "
2021. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Aki kapcsolat alatt erre jön rá, az majd arra is rájön, hogy a kapcsolatot se akarja.

Boldogságban, szerelemben élve az ellenkezőjére szoktak rájönni.

Gondold végig, mi az oka, hogy nem akarsz gyereket, holott eddig akartál. Inkább arról van szó, hogy nem vele.

2021. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17 évesen jöttem össze valakivel, onnantól kezdve hallgathattam, hogy gyereket akar. Én nem akartam nyilván, hisz még gyerek voltam. Teltek az évek, de én később se akartam, tőle legalábbis nem. Mert idegesített, hogy évekig ezzel nyúzott, mondtam hogy még az az érzés sem jött, hogy anya akarok lenni, ne erőltesse. Szakítottunk emiatt is meg más miatt is, én szakítottam. És aztán olyan 22-3 évesen kezdtem érezni, hogy készen állnék már egy babára, persze nem egy friss kapcsolatban.


Ilyen az, ha valaki rá akarja erőltetni a másikra a dolgokat, nem szabad. Se férfi, se nő ne csinálja ezt.

2021. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem akartam gyereket. Ő meg elég családközpontú. Volt, amikor én győztem meg, hogy nem kell gyerek, volt olyan is, mikor gobdolatban beadtam a derekam, hogy najó, max egy gyerek. De mindketten visszatértünk az eredeti vágyainkhoz, nekem nem kell gyerek, neki meg nagyon kell, legalább 3, szigorúan még 30 éves kora előtt.

4 évig voltunk együtt, ő szakított, 2 éve egyedül van mamahotelben, közel a 30-hoz.

2021. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a kapcsolatnak vége lett, de sajnos ez nem változtat azon, hogy akkor a barátnőm már terhes volt, csak elfelejtett szólni.
2021. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én (26n) kapcsolat elején úgy voltam vele hogy 1 lehet majd rajottem hogy sosem akarom.Egyelore nem tudom mi lesz szerintem nem fogta fel mikor mondtam neki, de lehet ha pár év múlva rajon a csaladalapitas akkor el fog hagyni.
2021. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!