Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar bemutatni a családjának.. Szégyell?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint másfél éve vagyunk együtt, de még mindig nem mutatott be a családjának. Rengeteget vagyunk együtt, de mindig csak nálunk. (Bár az én családomat ez nem zavarja, mert nagyon szeretik őt.) Tegnap megnéztem a telefonjában az anyukájával való beszélgetést, mert kíváncsi voltam megírta-e neki hogy nálunk marad még. Mint kiderült számomra, az anyukája úgy tudja hogy még a volt barátnőjével van együtt (akivel már 2,5-3 éve szakított). Ez teljesen összetört engem és nem tudom hogyan beszéljem meg vele. Ti mit mondanátok/tennétek a helyemben? Illetve szerintetek miért hazudik a családjának? Szégyell engem?

L/18 és F/21



2021. okt. 13. 17:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Lekevernék neki egyet és megkérdezném, hogy ezt hogy képzeli. Döntse el nagyon gyorsan mit szeretne, mert kiteszed a szűrét.
2021. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
Nálatok sokkal súlyosabb problémák vannak! A helyedben szembesíteném, mert erre nincs normális magyarázat. A barátodnak valami nem stimmel a fejében.
2021. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
:O másfél éve azt hiszi az anyja hogy még mindig az exével van? Wtf? Őt se vihette túl sűrűn haza. Ez nekem nagyon furcsa. Mi 2 hónap után bemutattuk egymást. Persze akivel nem komoly, azt meg sem ismerték. De másfél év? Milyen körülmények között élnek a szülei?
2021. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szakított?
2021. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy idősebb szülei vannak? nem festeném egyből az ördögöt a falra. Az én nagyim egyszer az exem nevén szólította a barátnőmet, aki (szerencsémre) pont nem figyelt oda. Gyorsan félrehívtam (a nagyit) és elmondtam, mi a szitu.
2021. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Csak szexre tart és ennyit érsz.
2021. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Régebben azt mondta nekem, hogy nincs olyan szép házuk mint nekünk, de elmondása szerint az övéké is teljesen átlagosnak és normálisnak tűnik. Mikor a családjáról beszélgettünk akkor se nagyon panaszkodott, csak néha egy-egy vitát említett. Úgyhogy nekem szerintem semmi baj nincsen a családjával.
2021. okt. 13. 18:17
 8/45 anonim ***** válasza:
54%
Én miért nem találok ilyen buta nőket???
2021. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
8# Hát most találtál. Más kérdés, hogy nem a tiéd.
2021. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Nem idősek a szülei, sajnos nem véletlen rontották el a nevem.


A volt barátnőjével biztosan szakított.

2021. okt. 13. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!