Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem a barátom már nem szeret úgy, mint az elején, és nem becsül meg eléggé?

Figyelt kérdés
Rengetegszer probáltam vele erről beszélni, de ő azt gondolja hogy én csak csesztetem ezzel, pedig semmi ilyen szándékom lenne, csak annyira rossz érzés amit érzek, és én csak megbeszélni szeretném vele. Az elején nagyon odafigyelt mindenre, minden érdekelte ami velem kapcsolatos, de mára már nem… sokkal, de sokkal többet foglalkozott velem, és ha tudta hogy megbánt, bocsánatot kért stb. De ma már ha mondom neki hogy rosszul esett, vagy megbántott valamivel, hidegen hagyja. Tudni kell, hogy távkapcsolatban élünk, és 18 évesek vagyunk. Kapcsolatunk elején mindig azt mondta, hogy a legfőbb célja az, hogy minél hamarabb együtt élhessünk, de ma már egyáltalán nem célja ez. Pedig én próbálok nagyon jó lenni hozzá, teljes szívemből szeretem, és mindent amit tudok megadok neki… nem szeretném elveszíteni, mert nagyon szeretem őt.
2021. okt. 14. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy úgy érzem valamennyire az én hibám is, mert sok mindent néztem el neki, és sok minden dolgot megbocsátottam már neki, és szokta is mondani, hogy úgy sem fogom elhagyni, soha…
2021. okt. 14. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége, becsüld magad! Ez igy úgysem kapcsolat.
2021. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, nagyon rossz volt ezt olvasni. Miből gondolod konkrétabban, hogy már nem szeret úgy? És mióta érzed így?
2021. okt. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!