Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom orvosin van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orvosin van és állandóan tanul és fáradt, alig beszélünk valamit és eltavolodunk, mit tegyék?

Figyelt kérdés
Az sem segít, hogy heti egyszer látom, mert messze lakok az egyetemről, de akkor is már nem olyan mint régen. Sokkal többet van más lányokkal, néha meg is említi, hogy tetszik neki néhány, de aztán pár héttel később már nem. Tudom, hogy hagynom kell tanulni, de ez nem jó nekem

2017. márc. 7. 13:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kemény az orvosi, sokat kell tanulni és sokat kell bent lenni.

DE aki akar,az ugyanúgy találkozik a párjával és próbál vele beszélni,amikor csak tud .

Az meg egyenesen bunkóság,hogy közli,hogy neki más lányok is tetszenek.Meg hogy más lányokkal többet beszélget és több időt tölt velük,mint veled.

Én nem ertőltetném ezt a dolgot.Kijár neked is a boldogság.

Egyébként milyen messze laktok egymástól?Miért nem megoldható több találkozó?

2017. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, 2 dolgot tudok mondani.


Ha már az egyetem előtt jöttetek össze, akkor TUDTAD, hogy egyetemre fog menni, és ez ezzel fog járni, szóval magadra vess, ha olyan emberrel kezdtél, akivel ilyen dolgok járnak, és te nem bírod. Biztos nem ért váratlanul, hogy ő egyetemre fog menni, akik orvosira készülnek, azok már évekkel előtte erre gyúrnak, szóval nem egy légből kapott ötlet alapján ment egyetemre valószínűleg.


Ha egyetem alatt jöttetek össze, akkor pláne tudtad, hogy ez ilyen, ez ezzel jár.


Mit tegyél? Nem tudom, mióta vagytok együtt, mióta vagytok távol, de általában ez úgy szokott lenni, hogy vagy megy az egyik a másik után, vagy kibírják, míg az egyetemista fél végez, és hazaköltözik. Ez a két opció van.

2017. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar nagyon,azt hagyni kell menni.Aki jön az jonni fog magától is minden ráhatás es kényszer nelkul.
2017. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok és ő 19, 5 éve vagyunk együtt és és nyíregyházán lakok, ő pedig pesten tanul
2017. márc. 7. 13:41
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem Debrecenben tanul? Jó az orvosi itt is és közel is lennétek egymáshoz. Sokan pl nyíregyről járnak be a debreceni egyetemre, nem olyan nagy táv.

Egyébként lehet,hogy túl fiatalon jöttetek össze és most derül ki,hogy ez így nem működik.

Egyébként én szájba vertem volna,amikor olyanokat kezdett el mesélni,hogy neki más lányok tetszenek. Sorry

2017. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De nem tehet róla, nagyon rosszul esett hidd el. Ó is nagyon szomorú mindig, amikor más lanyokrol beszél, van mikor az én baratnomre is mondja, de nagyon megbanja mindig és szomorú, de nem akarja magába folytani. És ezekkel a lányokkal van egész nap.
2017. márc. 7. 13:53
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csalna meg soha, de ha más tetszik neki, akkor el fog hagyni úgy is.
2017. márc. 7. 13:53
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Akkor ez számára nem volt( bocsi) komoly kapcsolat.

Nem értrk egyet azzal,hogy az egyetem ezzel jár,rögtön lecserélik az emberek a párjukat,mert mit tudom én ki alarják élni magukat. Van rá példa,de nem következik rögtön ez és nem mindenkivel.

Ha komoly kapcsolat lett volna, közös jövőt terveztétek volna, nem mondott volna ilyet a párod.

Látszik,hogy csak azért van veled,mert egyenlőre nincs jobb. Kb mint egy tartalék.

Én nem alázkodnék meg,ha nekem az orrom aká dörgölné a párom,hogy tetszik neki valaki az egyetem,egyből dobnám. Nem lennék neki elég jó,az süt le erről a hencegésről.

Persze haragudni nem kell rá,mindenki megérdemli a számára tökéletes ,hozzáillő társat.de tuti nem folytatnám tovább vele a kapcaolatot .

Nem tehetsz róla, nem.kell hibáztatnod magad. De szerintem ez így elág.megalázó,ha nem veszed a lapot. Lehet nem mer szakítani veled,arra vár,hogy te lépj.

2017. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs ilyen, hogy nem szeret, nagyon szeret és nem tehet róla hogy más tetszett neki, arról sem, hogy sokat kell tanulnia, de valahogy nem kellene javítani mert eddig olyan tökéletes volt.
2017. márc. 7. 13:58
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy elhidd már h szomorú attól hogy elmondja neked.Ha orvosira jár akkor annyi eszenek lennie kéne már hogy van amit benntart.Ő meg folyamatosan ilyenket mondd, hogy ez meg az és a masik csaj ...Gyáva szakítani Ennyi.Majd Te helyette kimondod,ezt varja.(3)
2017. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!