Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen megtartanád a babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen megtartanád a babát ha terhes vagy?

Figyelt kérdés

Az anyagi helyzet nem a legjobb , csak GYES lenne. Dolgozom, de a bejelentessél játszanak….napi stb.

Ház van. A párom dolgozik főállásban.


2021. okt. 15. 17:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Bár én férfi vagyok, de szerintem ebben a kérdésben végső soron neked kell döntend.
2021. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
18%

Kezdődik megint az abortuszos cirkusz...

Ha ez nem provokáció lenne, akkor a megfelelő topikba írtad volna. (Bár ott is elvadul a dolog sokszor.)

2021. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%
Nos, csak akkor tartanám meg ha terhes vagyok.
2021. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%

Megtartanám.

Igènyelje a párod a gyed extrát, és ugyanúgy tud mellette dolgozni.

2021. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok mèg így párkapcsolati gond

Azért került ide.

2021. okt. 15. 17:50
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Ha akarnám a gyereket és lenne pénztartalékom, akkor meg. Viszont olyan hülye nem lennék, hogy a munkahelyemen szórakozhassanak a bejelentésemmel.
2021. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak te tudhatod.
2021. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
6 Olyan helyen élünk ahol ezen kívül főleg gyári munkák vannak , attól meg még ez is jobb.
2021. okt. 15. 17:55
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen nem erre gondoltam, hanem a gyerekvállalás kategóriára.


Szokták mondani hogy a gyerek megtartása mellett a legfontosabb 2 indok ezek:

- az anya akarja a babát teljes szívéből, és ne csak megtartsa mert itt az ideje vagy mert cseszegeti a családja hogy itt az ideje

- el is tudja egyedül tartani ha úgy hozza a sors.


És ez így van tényleg.

2021. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt sem tudod elérni, hogy a munkáltató tiszteljen és megbecsülje a munkád, akkor nem lennék biztos a gyerekben. Nekem egyszer kellett szólnom a melóban, hogy a covidos pangás óta változott a piac, vagy emel, vagy elmegyek és azonnal emelt. Minimum normális bejelentés kellene nekem a biztonság érzetemhez.
2021. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!