Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség esetén (19-27 év) hogyan kezeljük a fiatalabb többet jár haza/szorosabb a kapcsolat a szülőkkel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nem jártam még apámmal
2021. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Azt csinál, amit akar!
2021. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
engem jobban érdekel, hogy a szülők hogy kezelik a lányuk párját, aki sok esetben csak pár évvel fiatalabb náluk vagy egykorú?
2021. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyik 19 a másik 27 eves
2021. okt. 16. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

próbáld meg holnap újra kiírni a kérdést, egyértelműen fogalmazva. 19-27 azt jelenti, hogy 19-től 27-évig terjedő korkülönbség.

Mit kell ezen kezelni? Nem vagytok összenőve.

2021. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na màr a kb a 2. Perctől van a korkülönbség miatt probléma


Később csak rosszabb lesz neked


Pl 4.percben , a 10 után meg qrvaszar ha már most így állsz hozzá

2021. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1.: Ez a korkülönbség semmi.

2.: Miért lenne baj, ha valaki jóban van a szüleivel?

3.: Ha a párom nem fogadná el, szakítanék. Ők a szüleim, a másik meg csak akivel kúrok.

2021. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem az érdekel, hogy melyik a fiú. Az idősebb vagy a fiatalabb? Mert nem mindegy, valahogy talán elfogadottabb, hogyha a lány még nem tudsz leszakadn8. De az is lehet, hogy valamit soknak erez a kapcsolatban és inkább hazamenekul.

Mióta vagytok együtt?

Ha a fiú a fiatalabb, akkor lehet rájött mégsem úgy van gyakorlatban, min5 elméletben...

2021. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!