Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy majdnem tíz évvel fiatalabb férfiba. Nagyon boldogok vagyunk amikor együtt tudunk lenni. Egy ilyen korkülönbség esetén lehet tervezni komoly kapcsolatra? Lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés
Nekem már gyerekeim vannak. A szerelem miatt azt érzem, hogy mindent meg tudunk majd oldani, akármi problémát. Egy itteni gyárban dolgozik, de majdnem 300 km messze lakik.
2018. okt. 3. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Nagyot fogsz koppanni. Neki jó trófea leszel, de mivel más életszakaszban van, "ebből bajlesz"
2018. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha a trófeát a ment volna, az megvolt már egy ideje. Most is keres folyamatosan, olyan tűz van benne, ami felpörget engem is.
2018. okt. 3. 22:43
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
2 Amíg meg nem dönt. Tedd hozzá. kb. ennyi.
2018. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
3+ Ne felejtsd, új seprű jól seper, de csak egy darabig. Ráadásul fiatalabb is, nem kevéssel, és még ott vannak a gyerekeid is. Ebből nagy bukták szoktak lenni.És nagy nagy sírdogálások.
2018. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

#2


Amíg hagyod, addig ágyúzni fog, és akkor fog lelépni mikor problémád lesz vagy valami egyéb nehézség lesz. De nézd a jó oldalát, a ésőbbi sztorijaiban te leszel majd a jó "milf" akit sokszor megküldött. Sokat fogsz csuklani a kocsmai közönségétől.

2018. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lelépne. Nehézség az így is van. De szerinte így is érzelmek vannak közöttünk.
2018. okt. 3. 23:08
 7/19 A kérdező kommentje:
Új seprű jól seper. Ez aztán igaz. Ehez a férfihoz képest a férjem egy semmi. El is felejtettem már milyen a jó szex.
2018. okt. 3. 23:11
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne hagyd ki. Amikor vele vagy éld át. De hallgass az eszedre is nincs rá garancia h mindig melletted lesz. De ha egy veled egyidőssel lennél arra se lenne. Érezd jól magad. De legyél okos is!
2018. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarok kiábrándító lenni, de fordítva még csak talán, bár arra sincs garancial a férfiak nagyon éretlenek tudnak lenni még 40 felett is... Nálam nőként maximum 10 évvel idősebb pasi jöhet szóba, lefelé meg kb. 3 évvel fiatalabb.

10 évvel fiatalabbal nem tudnék járni, még, ha nagyon tetszene sem, maximum ha egy full szellemi érettségen lévő guru :D, na de ezt csak akkor tudnám meg, ha járnék vele ugyebár, nem egy randi után. Viccet félre téve, nem ítélkezem, de szerintem ez elég necces.

2018. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tehàt nagy a szerelem. Hogy àll a gyerekeidhez? Mert, ha most azzal jössz, hogy őket nem is ismeri, holott veled pàrban jàr kèt szàmàra vadidegen gyerek, de nagy a tűz.. hàt kiröhöglek...
2018. okt. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!