Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom folyamatosan a telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyamatosan a telefonon lóg. Függőség?

Figyelt kérdés
Nem is inkább kérdés, mert az ilyenből Dunát lehet lassan rekeszteni, csak jól esik kiírni magamból. Nincs perc, amikor ne azt a rohadt telefont nyomkodná. Milliószor kértem,h rakja el, mondtam,h több figyelmet igénylek, próbáltam ráijeszteni,hogy akkor járjunk inkább külön utakon. Le sem szarja, csak az a rohadt játék és közösségi média. Már lassan ott tartok, hogy az alkalmat várom a szakításra, mert a szép szó nem hat. 35 évesen ideje volna már megtanulni letenni a játékszereket.
2021. okt. 17. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Unalmas az elete.


Nekem is volt olyan pasim aki mellett telfuggo vagyok az ex mellett meg még aludni se volt idom nemhogy telefonozni. Allandoan volt valamo haverok csalad elet mozgas. Hulla faradtan jartam dolgozni

2021. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem én is szervezni, néha ő is. De amikor vezetés közben a facet nyomja akkor is unatkozik?
2021. okt. 17. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Valszeg ja es semmi kedve akkor epp menni vezetni oda ahova valszeg nem is akarja es utkozben is keves az inger.
2021. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"az alkalmat várom a szakításra" - itt az alkalom, bármelyik pillanatban megteheted.

Különben még be sem ülnék hozzá, ha vezetés közben is telózik. Életveszélyes.

2021. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Velem is ezt csinálja, nélkülem is. Minden helyzetben a kezében a teló, de emiatt már nem csak én, hanem a szülei is, meg 1-2 barátja is orrol rá
2021. okt. 17. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, folyamatosan jönnek a Messengeren az üzenetek. Nekem negyed annyit nem ír, amennyit nyomkodja mellettem a tabletet.

Ezt egy darabig lehet csinálni.

Aztán egy idő után majd csak a chatpartnerei maradnak neki, de gondolom, az ilyen pasiknak ez nem számít... Amíg akad rá jelentkező. Már nem tudom néha, mit gondoljak.

2021. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csajozok, chatel.
2021. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hatos, dettó. Egész nap online, nekem meg kb két üzit ha ír
2021. okt. 17. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiniként is gáz, de egy felnőtt embertől meg pláne. Hagyd akkor otthon, nyomkodja a telefonját egy sarokban, te meg járj el barátokkal valahova! Neked nem kell besavanyodnod emellett a nyomorult mellett. Gondolom elhagyni nem akarod.
2021. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!