Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de mégse?

Figyelt kérdés

"Nem mondom azt, hogy nem szeretlek, de azt se, hogy igen" Ezt mondta nekem a barátom. Hét hónapja vagyunk együtt, de ő azt állítja nem képes ennyi idő alatt beleszeretni senkibe se az exével való régi sérelmek miatt, de kedvel engem.

Engem ez nagyon rosszul érintett.

Nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, mert én szeretem őt.

Ti mit gondoltok? Érdemes még várni egy ilyen emberre, hátha belém szeret vagy inkább már most szakítsak vele?

Előre is köszönöm válaszaitokat!


2021. okt. 18. 03:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Várni arra hogy belém szeret vagy én szeretek belé,hát ez nekem soha nem ment, max megszeretni vagy kedvelni de igazi szerelem így nálam még soha sem volt,vagy megvan egy nőben az a bizonyos plusz vagy nem,a többit kár erőltetni.

35f

2021. okt. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Keményen sérült a pali, vagy csak olcsó kifogás amit hablatyol. Ha ennyi idő alatt nem volt képes belédszeretni, a későbbiekben sem fog. Mélyebben nem fogtad meg, csak elvan veled, amíg nem talál jobbat.

Hagynám a pcsába ezt az embert. Kínlódjon a defektjével egyedül vagy szakemberrel.

2021. okt. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd neki (nem "ledegradálva" hanem maximális segítő szándékból), hogy a régi sérelmek elengedése, elfogadása céljából érdemes lenne szakembert felkeresnie.
2021. okt. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeret, ezek után mégis mi a kérdés? Lapát.
2021. okt. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2 évig vártam... Bár ne tettem volna.
2021. okt. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Általában azokba szerelmesek aki után bőgnek. Ott erre a pelda az exével is.


Aki miatt sérelmek érik őket na azok viszont a minden, ill azt meg szeretik imádják es bőgnek.


Sokaknak a szenvedés=szerelem

Aki meg "kéznél"van, az nem kell

2021. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 50 fölött vagytok és heti egy-kétszer találkoztok, és túlvagytok már valáson, gyereken, nehézségeken, mindenen, akkor azt mondom talán lehet legitim ez a mondat 7 hónap után. De 20-30 évesen pl. ez szerintem nagyon nem normális. Nem is értem miért van valaki együtt a másikkal, ha magával sincs abszolút rendben. Olyan pótléknak érezném magam a helyedben, semmi másnak.

Szóval lényeges lehet, hogy idősek vagytok-e, de ha nem, ez semmiképpen se egészséges működés, és csak sérülni fogsz te is.

2021. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Beleszeretni igazán valakibe akár pillanatok kérdése. 7 hónap alatt benne már rég ki kellett volna alakulnia. Most örlödhetsz azon hogy szeret e vagy sem. Mert választ erre nem kapsz. Mi lesz akkor ha x idő után talál valakit akit tényleg szeretni fog? Te fogsz sérülni,az ő játéka miatt. Kapcsolatot csak akkor kezdünk ha minden múlt le van zárva, mert nem vihetjük át az elöző sérelmeinket az új kapcsolatba.
2021. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha hét hónap után ilyet mond, dobd ki. Tiszteletlen.
2021. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%
Ez teljesen el van borulva. Annyi mondanék: "Akkor pacekban. Kellek vagy sem?" Ha igen, van egy hónapja, hogy összeszedje magát. Ha nem, akkor én léptem. És nincsen második esély.
2021. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!