Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínűleg nem szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg nem szeret, ha tudja, hogy ez nekem rossz, mégse tesz semmit?

Figyelt kérdés
A barátom szinte sosem elégít ki orálisan, pedig másképp nem tudok elmenni. Azt mondta, hogy ő nem igazán szereti azt csinálni. Tegnap is együtt voltunk, ő elélvezett negyed óra után, aztán meg nem történt semmi, hiába látta, hogy rossz kedvem van, adott néhány puszit, meg kérdezgette, hogy mi a baj, amikor egyértelműen tudta, mert már legalább 10x felhoztam neki ezt az egészet. Sokszor sírtam már miatta, hogy neki nem is vagyok fontos, de bizonygatta, hogy igen, aztán mégsem változott semmi.
2014. jún. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet, hogy ha valamit nem akar, nem kényszerítheted rá... Szerintem ha te elvárnád, hogy olyat csináljon, te nem szeretnéd, bár talán erőt behetne magán...
2014. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki.
2014. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem ,ez nem így működik. valóban nem lehet olyan dologra kényszeríteni valakit amit nem akar, de itt nem erről van szó!

ezért mondom én hogy a szeretkezés nem gyerekeknek való hanem komolya érett felnőtt kapcsolat része. (ezzel nem azt akarom mondani, hogy te vagy gyerekes, csak általánosságban). Ezért tartom fontosan, hogy a társak között szerelem, elfogadás, őszinteség legyen. Mivel a szeretkezés, nekem legalábbis, akkor jó ha mindkét félnek jó. Ez a lényege. Kölcsönös örömszerzés. Nem okvetlenül az orális szex a lényeg, hanem az, hogy egy normális, egészséges szex úgy végződik, hogy mindkét fél elélvez. És a szerelmes ember számára természetes hogy nem hagyja magára a párját. Nem is értem az ilyet, hogy nem érzi hogy valami ne okés. Egyébként az orális szex az egyik legintimebb a szeretkezésben ez sokat elmond(hat), -persze nem kizárólagosan- arról hogy mennyire belsőséges és őszinte egy kapcsolat. de ha mégsem szereti, mégis megoldhatná valahogy, hogy neked is jó legyen. ez egyáltalán nem természetes, beszélj vele, ne hagyd annyiban a dolgot

2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!