Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt állítja szeret, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja szeret, mégse bánja hogy kevés időt töltünk együtt. Ő áltat, vagy nekem magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt, heti egyszer találkozunk, általában néhány órára, ritkábban együtt alszunk. (Rajta múlik, én többször is ráérnék.) Néhány hónapja odaköltözött a legjobb barátjához és annak barátnőjéhez, én őt ott több okból kifolyólag nem szívesen látogatom meg, ezzel ő is tisztában van. Mint kiderült, hetekkel ezelőtt megígérte nekik hogy velük tölti a szilvesztert is (nem rendeznek bulit), nekem már úgy tálalta a dolgot, hogy vagy átmegyek, vagy külön leszünk aznap. (Előtte egyszer sem került szóba a dolog, és amikor igent mondott tudhatta, hogy én nem fogok átmenni.) Állítása szerint nekem kellett volna előbb szólni, ha vele akarok lenni. Nem szoktam erőltetni, hogy legyünk többet együtt, de hasonló dolgok előfordultak már, és ilyenkor úgy érzem, hogy kicsit ellentmond a viselkedése annak hogy ő állítólag nagyon szeret engem és hiányzok neki.
2012. dec. 27. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan, mint amikor egy kisgyereket elkényeztetnek a szülők. Nem szólnak rá még az elején amikor kéne, ezért természetesnek veszi, hogy bármit megtehet, nincs különösebb következménye.


Félre ne érts, nem a barátodat akarok védeni, elég pöcš hozzáállása van.


De ha te ezt hagyod, akkor te is hibás vagy. Félvállról kezel téged, és természetesnek veszi hogy vagy neki. Ha azt szeretnéd hogy jobban törődjön veled, akkor állítsd ultimátum elé. Az persze más kérdés, hogy ha magától nem jut el odáig, hogy jobban odafigyeljen rád, akkor mennyit ér ha ezt ki kell erőszakolni.

2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Missi_Key ***** válasza:
vannak olyan emberek akik nem igénylik anyira az együttlétet, de azért az hogy inkább a barátait választja akik kzt egy csaj is van....kicsit gyanús
2012. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!