Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába vagyunk együtt mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyunk együtt mégsem érzem, voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk és együtt élünk 3.éve. Vannak mélypontok..


Külön kezeljük az anyagiakat. Gyerek nincs még, de megbeszéltük anno hogy saját házat szeretnénk venni. Egymás pénzéről annyit tudunk hogy van..


Én spóroltam mindig is és most is.

Ahol lehet megfogom a pénzt.

De én úgy látom ő annyira nem foglalkozik ezzel, nem húzza meg úgymond a nadrágot.


Nem érzem hogy ő spórolna pedig most lenne könnyű mert sok segítséget kapunk és jelképes összegért lakunk egy lakásban.


Úgymond ő is én is tesszük a dolgunkat ..csak látom rajta ő nem tudatos e téren..


2021. okt. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El kellene kezdenetek beszélgetni! Ki hogy tervezi a közös jövőt, és nem a házvásárlással kellene kezdeni, bár nyilván az is fontos, főleg, ha úgy érzed, hogy ő még csak nem is spórol rá. Egyáltalán milyen rövid/hosszútávú terveitek vannak, és ezek egyeznek -e, mint házasság, gyerek, hogy hol szeretnétek élni, és nyilván itt előkerül az is, hogy vajon telik -e rá.
2021. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervez veled komolyan, csak elvan, amíg nem jön jobb. Nincs motivaciója, hogy tegyen valamit a közös célokért, mert ő már tudja, hogy nincs olyan.

Írod is, hogy vannak mélypontok. Pedig még 3 év nem sok idő együtt. Ez nem az a kapcsolat, amiben ti együtt öregszetek meg.

Te is inkább azt gondold át, hogy biztos, hogy vele akarod megvenni a közös házat? Onnantól nincs egyszerű szakítás. Gyereket meg...hát én nem mernék ebbe a kapcsolatba vállalni, de te tudod.

2021. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es ez érdekes amit írsz : Nem tervez veled komolyan, csak elvan, amíg nem jön jobb. Mert ennek ő pont az ellenkezőjét mondja, hogy gyereket házasságot akar velem, és rám használja ezeket a jelzőket amit írsz.
2021. okt. 18. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkért? 3 év együttélés után minimum egy eljegyzést azért "illik". Aki komolyan tervez, az lép is előre.
2021. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Na ezért nem kell összeköltözni meg együttélni stb. Mert jön a kiábrándulás meg hogy nem az én szám íze szerint veszi a levegőt. Lehet, hogy ő is tesz félre, csak nem annyit.

Értem én, hogy ismerkedés, összeköltözés, házasság, gyerek meg kutya füle. De érdemes bedobni a szerelmet az anyagiakért? Mert amiatt kínlódtok, mert ezeket akarod. Ha élveznétek egymás társaságát, akkor tovább tartana ez az egész, de hátha érted mire gondolok.

2021. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!