Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt direkt csinálta?

Figyelt kérdés

Aludtam a barátommal együtt, és egyszer csak úgy éreztem, mintha a hajamat húzogatná. Azt mondja biztos véletlenül ráfeküdt. Meg még a hajamat is simogatta miközben aludtam, ezt is éreztem. Éreztem valamit, de fél álomban voltam, ezt másnap reggel mondtam meg neki. Most nem igazán tudom hogy lehet-e ilyet róla feltételezni.

Előtte összevesztünk, de utána kibékültünk. Szakítani akartam vele, mert csak az ő akarta érvényesül a kapcsolatban. Ki is jelentette, az van amit ő akar, és ezt is szereti. Csak akkor megyünk közös programra, ha rendesen viselkedek, és hogy más ennyi mindent sem tenne meg értem, mint amennyit ő.


2021. okt. 18. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Szóval te szakitani akartál de ő nem. ergó ismét az ő akarata érvényesült.


Viccet félretéve sok sikert az életedhez.

2021. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szakítottál? Mi az, hogy az van amit ő akar, és neked rendesen kell viselkedned, meg ki-mit tenne meg érted?

Ne tűrd el, hogy így viselkedjen veled, soha nem leszel vele boldog!

2021. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ugye az vagy, aki négy kérdés óta megerősítést vár abban, hogy szakítson?
2021. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hajasra válaszolok, mert a kérdés többi része minősíthetetlen, egyértelműen el vagy nyomva, de ezt te is tudod.


Nekem sokszor ráfekszik a párom a hajamra, pedig csak hónaljig ér. Véletlenül teszi természetesen, ha csak annyit mondok hogy "a hajam" már fel is ül, 3 éve küzdünk a problémával XD

Az hogy simogatja a hajad, nem tudom miért van úgy beállítva, mintha egy zaklató lenne. Néha amikor a párom előbb megébred (én alvósabb vagyok) akkor van hogy 1-2 óráig csak fekszik és simogat, nem tudom ebben mi nem normális :D Én is van hogy éjjel felébredek és csak úgy elkezdem simogatni a haját vagy az arcát, mert szeretem és jól esik hozzáérni. Az, hogy feltételezed, egy ilyen kis dologban, méghozzá teljesen feleslegesen hazudna, nem jelent valami jót..

2021. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ááááá komolyan nem értem az embereket. Bentragad egy sz.r kapcsolatban ahol elnyomják, megalázzák, folyamatosan árba tiporják az önértékelését, önbecsülését és neked a legfontosabb kérdésed hogy direkt nyúlt-e a hajadhoz éjszaka? 😅
2021. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hajadra véletlenül ráfeküdhetett pl.

Gyerekként vagy kezelve és gondolom az is egyfajta "önmagát igazoló, maga mellett tartani igyekvő manipuláció", hogy "más még ennyimindent se tenne meg érted" - ami nem igaz, ahány ember, annyiféle.

2021. okt. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajbizerálás a baj itt. Bár lehet álmodban még direkt húzkodta is. Amúgy elég bántalmazó kapcsolatnak tűnik már alapból - majd te úgy viselkedsz meg kiérdemled meg majd az lesz amit ő mond, különben... miért is tettél le a szakításról...?
2021. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!