Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom direkt kiprovokálta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom direkt kiprovokálta, hogy hisztizzek utána pedig megütött. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Én félek az autóban, mert volt már egy autóbalesetem ami után majdnem egy évig kórházban feküdtem.

A barátommal voltunk és nagy mértékben túllépte a sebességhatárt. Én szóltam neki, hogy egy kicsit menjen lassabban, mert ennek nem lesz jó vége. Erre ő mégjobban belelépett a gázba azzal az indokkal, hogy neki senki ne mondja meg hogy vezessen. Én már szinte sírtam annyira féltem a kocsiba.

Amikor kiszáltunk mindenem remegett és tényleg elég durván kezdtem el mondani, hogy milyen szemét dolgot művelt. Többször mondta, hogy jó, de most már állítsam le magam. Egy ilyen után mondtam, hogy legközelebb ne így próbálkozzan a gyilkossággal. Erre ő pofon vágott.


2010. ápr. 30. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

sokkal komolyabb vite kellene ahhoz hogy akár eszébe is merjen jutnia hogy megüssön téged

paraszt

2010. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Ha BMW-je volt, akkor nyilván számodra ő az igazi.


Úgyis vele maradsz, legközelebb fát vág a hátadon :)

2010. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg szemét dolog volt,de azért az sem volt túl szép dolog,hogy azt állítottad,hogy meg akar téged ölni..
2010. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora hülyét. Szerintem hagyd ott.
2010. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg egy ordas nagy paraszt, már bocsi. Először megijeszt egy olyan dologgal ami számodra egyáltalán nem vicces, aztán megüt... no comment
2010. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A kocsi típusának ehez semmi köze.

Tudom, hogy nem szép dolog ilyet állaítani, nem is gondoltam komolyan.

2010. ápr. 30. 21:49
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Ő lehet,hogy komolyan gondolta,és csak észhez akart téríteni,hogy ne beszélj ilyen hülyeségeket.
2010. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Hát tőlem is kaptál volna egy kicsikét mivel én is utálom mikor beleszólnak abba hogy hogy vezetek :/ am kicsit tényleg sportosan vezetek de hát akinek nem tetszik az ne üljön be a kocsimba :D
2010. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Más lett volna az egész, ha csak simán nem bírod a gyors tempót, de így, h egy ilyen súlyos autóbaleseted volt, ez így ritka nagy parasztság volt. Komolyan mondom nem értem, h tud egy ember ilyen szemét dolgot művelni a saját barátnőjével, amikor pont neki kellene támogatnia őt.
2010. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Még szerencse, hogy nekem se kocsim se barátnőm nincs, így nem is csinálhatok ilyen hülyeségeket. xD
2010. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!