Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nekem egy nyers, gátlástalan köcsög kell aki egyúttal becsületes is?

Figyelt kérdés
Nem az ha egyenesen szeret. Mintha egy kíméletlenül őszinte, határozott férfi mellett tudnék igazán fejlődni.
2014. jún. 8. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van, bár a gátlástalan nem biztos hogy az a szót, amit keresel

és az őszinte és a túl őszinte közt is van különbség

én sem bírom a játszmákat, hamar át is látuk rajtuk

2014. jún. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínű, te sem szereted ha hitegetnek, átvernek. Mondják a szemedbe, ha valami nem tetszik, még, ha fáj is.

De azt a "nem az ha egyenesen szeret" kitételt nem értem. Szeretni csak egyenesen lehet. Te meg pláne azt akarod.

2014. jún. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
óóó, neked én kellek :D
2014. jún. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, hogy inkább megmondom a szemedbe és nem hitegetlek, mert az nem válik a javadra. Volt már sértődés ebből...

Viszont még a gyalogos lámpánál is megállok a kereszteződésben. (többnyire) De ezt eddig még senki nem értékelte. :(


Mármint egyik ilyen tulajdonságomat sem... :\ Na mindegy, egyszer csak lesz valaki.


23/F

2014. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mazo vagy
2014. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fenét.

Ha a szemedbe mondaná hogy híztál ugyanúgy kicsapnád a hisztit.

2014. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egy hisztis kis pics vagy, akivel az apja nem törődött eleget.

Arra pedig készülj fel, hogyha kocsögökkel kezdesz, azok kocsög módon fognak viselkedni veled is.

2014. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Viszont még a gyalogos lámpánál is megállok a kereszteződésben. (többnyire)"

Mindjárt kapsz egy Nobel békedíjat...

2014. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Randizunk te ribi?
2014. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett ezt a kérdést kiírni? Kit érdekel, hogy neked mi kellene?
2014. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!