Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teegyél félre minden eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teegyél félre minden eddigi sértődöttséget: megéri igaznak, becsületesnek, korrektnek lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mit tapasztalsz?

Én hideg fejjel mondom most, hogy nem éri meg. Eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy a nőknek fingjuk sincs, mit akarnak igazából. (Még mielőtt ama zsigeri szintű hadakozást megkapnám, hogy rossz helyen keresgélek, ne is fáradj ezzel. JÓ HELYEN keresgéltem mindig is, neveltetésemtől függően.)

Sodródnak az érzelmi árral, aztán majd lesz valami. Leszarják, mi van mással. Csak az ő érzelmi gyomruk legyen teletöltve, semmi más nem számít. Csak ez azért paradox, mert általában olyan után vágyakoznak, aki telibeszarja a fejüket. Ezzel persze büntetve azt, akinek komoly szándékai lennének a nővel...szóval nem akarom megérteni, hogy miért éri meg beleadnom személyiségem legjavát egy nővel való ismerkedéskor, vagy már megszülető kapcsolatban számára, ha semennyire sincs értékelve a törekvés. Az nem lehet, hogy minden nő elérhetetlen, vagy aki elérhető, az meg máshol jár érzelmileg még mindig. Vagy a múltban síránkozik, vagy a jövőbe vetett reményteli rózsaszín álmainak él, melyben majd eljön érte a tökéletesnek vélt és gondolt szerető partner. Mi lesz a jelen kihívásaival a komoly szándékú törekvő férfipartner révén?

Gyakorlatilag az ember lelke meghal egy idő után, ha a szíve nem kap kedves szót. Nem érez az majd motivációt a legjava megmozdításához...hm?


2014. nov. 21. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes leírás. :) Egy idő után, vagyis sok-sok kudarc után valóban kiégünk teljesen, és átesünk a ló túloldalára, amikor már semmi nem érdekel bennünket. Sok év alatt ha senki érdeklődését sem keltettük fel, akkor ideje elgondolkodnunk és belenyugodni abba, hogy nem mindenkinek jut a nőcsábász szerep. Ha léteznek nőcsábászok, akkor a világnak egyensúlyban kell lennie, ezáltal létezünk mi, azaz a szerencsétlen, magányos, unalmas, szürke senkik. :) Olyan ez, mint amikor megvilágosodsz és buddhista szerzetesnek állsz, csak ebben az esetben nem kell lebegni Tibetben, és nem kell magad a legvégén elégetni. :)
2014. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés és leírás is egyben teljesen.Ez jutott nekünk sajnos... Egyáltalán nem éri meg becsületesnek,korrektnek lenni.Ha ilyen vagy csak megalázást,lenézést kapsz,én ezt tapasztaltam,ja és még társaságokból is kinéznek bőven...
2014. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint semmi köze ehhez a becsületességnek és efféle humbugoknak. A magunkfajta a feje tetejére is állhat, szóba se állnak vele. Mindig jönnek a magabiztossággal, meg hogy legyél önmagad, de ha megteszed, akkor csak kiröhögnek, mert furcsa vagy. Kiégés? Igen, az. Engem nem is az zavar, hogy kiégtem, hanem hogy nem tudom, mi jön ezután. Hogy van még ennél is lejjebb, az tuti.
2014. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Most lett vége 2 éves kapcsolatomnak egy érzéketlen tuskóval! Önző volt, mindenkin átgázol, elmarta a barátaimat, a pénzem kellett neki... én meg sütöttem, főztem rá, lestem a kívánságait... ágyba is pocsék volt, de nem érdekelt, szerettem... udvariasságot és önzetlenséget még hírből sem hallotta! Viccen kívül apa a névnapjára tartogatott pezsgőt felbontotta, hogy igyon a család erre, mert "meg kell ünnepelni"... hát nyilván rosszul esett, de utólag vicces volt...

22L

2014. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megéri. Csak tudni kell válogatni.

Én nem értem azt, aki azon sír, hogy a nők nem tudják, mit akarnak. Hát minek álltok le ilyenekkel?


A párom a legelején megmondta, hogy ő kinőtt már abból a korból, hogy olyanokkal szórakozzon, akik maguk se tudják, mit akarnak. A tinilányokat nem is nagyon nézi meg, még amelyiket én is megnézem, azt se. Irritálják.

Amelyik exén meg látta, hogy a csaj tőle várja, hogy megoldja az életét, kidobta. Igaz, hogy 5-6 évig nem volt normális kapcsolata. De az is igaz, hogy most tökéletesen megvagyunk. Két önálló, egész személyiség sokkal értelmesebb kapcsolatra képes, mint két kiforratlan.

2014. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én is mondhatnám nőként, hogy nem éri meg korrektnek lenni a férfiakkal, amilyen tapasztalataim voltak velük a 20-as éveim legvégéig, amikor végre találkoztam a férjemmel.

De nem mondom és régebben sem mondtam egy csalódás után sem, mert tudom, igazán hozzánk illő párt találni nem könnyű, de még ha találunk is, akkor is meg kell dolgozni mindkét félnek azért, hogy jó és tartós kapcsolatot tudjunk kialakítani.

Rengeteg oka lehet annak, hogy nem jól választunk: hibás elképzelések a valódi igényeinkről, a másik igényeiről, egymás téves megítélése, különböző célok, elképzelések, nagyon eltérő érzelmi igények. De akár magunkat is rosszul ítélhetjük meg, az előnyösnek vélt tulajdonságaink lehet, a másiknak egyáltalán nem vonzóak. De millió meg egy hiba becsúszhat.

2014. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.
2014. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!