Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Kutyából nem lesz szalonna?"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Kutyából nem lesz szalonna?" - avagy létezik, hogy ez az ember nem fog változni?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon sármos,megnyerő pasi, akivel anno a munkahelyemen ismerkedtem meg. Nem kertelt, jelezte felém, hogy szeretne egy éjszakát velem,(volt barátnője is...) amit én visszautasítottam. Eltelt 3 év, most egy közös ismerősünk szülinapján újra találkoztunk, és azóta szüntelen ír, randira akar hívni, hogy Ő már komoly szándékkal közeledne. Viszont tudom, hogy voltak" ügyei ", és nem tudom komolyan lehet - e venni.

Ő 42 éves, én 33.


2021. okt. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi garancia arra, hogy melletted nem fog megkörnyékezni nőket.
2021. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnője mellett így csajozott, akkor nagy valószínűséggel melletted is fog. Az még oké, hogy két komoly kapcsolat között szexkapcsolatai vannak egy férfinak, de hogy elméletileg komoly kapcsolatban is ezt csinálja, nálam nem lenne okés, nem kéne.
2021. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem való hozzád. Túl kispályás vagy. 😄
2021. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írja már le valaki neki, hogy igen, miatta meg fog változni, addig úgy se nyugszik.:D
2021. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Peeeerszeeeeee, 42 évesen fog teljesen megváltozni, elvégre 39 évesen egy éretlen kis tacskó.

Kiscica, nála a komoly kapcsolat azt jelenti, hogy téged csal, amíg otthon kavargatod a vacsorát.

2021. okt. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy randi azt jelentené, hogy utána nem leszel dobva, ha meghúzott... :D
2021. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!