Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekezdjek vagy ne? Lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek vagy ne? Lesz a kutyából szalonna?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedem egy férfival, aki nagy nőfaló hírében áll. Nagyon nyomult rám, de megmondam neki, hogy én félnék ebbe a kapcsolatba belekezdeni azért mert megbízhatatlannak találom. Ő kért egy esélyt, hogy bebizonyítsa, hogy meg lehet benne bízni. Két hete történt mindez, azóta találkozgatunk, de nem történt még közöttünk semmi. Tényleg elég tisztelettel viselkedik velem, de félek ez nem maradna így sokáig ha beadnám a derekam. Nem olyan nagyon fiatal már egyébként, viszont a munkája miatt nagyon sok nővel találkozik. Találkozott már valaki olyannal aki megszelídült egy nő mellett? Hogyan tegyem próbára? Megjártam már egy hasonló stílusú férfival ezért nem tudom mit tegyek.
2012. febr. 13. 20:34
 1/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Ahogy olvastam a történetet azt akartam tanácsolni, hogy gyere össze vele és várj legalább fél évet az első szex-el, de utána olvastam, hogy munkája során nőkkel is találkozik, így viszont kétes a dolog. Csak annyit tudok mondani, óvatosan...
2012. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbálok óvatos lenni.
2012. febr. 13. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
persze! de csak neked és csak most!
2012. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz a kutyából szalonna.
2012. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdj ilyesmibe, ha tudod h rossz lesz a vége... Ne gondold h csak kedvedért megváltozna...
2012. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!