Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a helyzetet hogyan oldanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Már kezdek belefáradni hogy mindig van vlmi barátnőmmel. Állandóan vagy megkér hogy segítsek neki, vagy csináljam meg ezt vagy azt, ha ez nem akkor egészségügyi gondok lépnek fel és ilyenkor is csak ő.. (nyilván erről nem mindig tehet)


Folyton csak ő, az ő gondjai,bajai..az én gondom bajom semmis, már régóta nem is kérem meg semmire mert a saját dolgait se oldja meg könnyedén ( ami rugalmassággal és egy kicsi szabadidő feláldozassal megoldható lenne sokszor, pláne hogy itthon szinte mindent megcsinálok), így még ha az enyémek is ott lennének még inkább nehezebb lenne. Amikor megkértem állandóan ment a "kifogás keresés", hogy ő nem ér rá,meg nem tudja hol van, meg majd később..egyszer se mondta rá hogy oké és ne lett volna kommentár..míg ő szólt én annyit mondtam oké és pont.

Amikor megkértem vlmire azt mondta sokszor hogy jó majd ekkor vagy akkor megcsinálom holott ráért és persze ez a majd sose jött el, míg ő ha megkért és rögtön nem tudtam megoldani de nem felejtettem el amint lehetett azzal foglalkoztam.


Már próbáltam elmondani semmit nem ér..


2021. okt. 20. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ahhoz partner kene, de o lathatoan nem az. Nincs mindenre megoldas, ez csak egy filozofiai vakvagany.
2021. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hogy kihajítanám a fenébe.
2021. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy kommunikálsz vele. Èrtelmesen. Nem úgy, ahogy ide is hánytad az összefüggèstelen, tagolatlan mondatokat.
2021. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy nincs kölcsönösség. Mondd el neki, ha nem változtat, dobd.
2021. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de betegen, vagy nehéz helyzetbe eszembe nehéz lelki szakaszba amikor a saját dolgaimmal is nehezen tudnék előre lépni, eszembe se jutna párkapcsolatba kezdeni, mert nem tudnám egyensúlyban adni a kapok segítséget és az szar érzés lenne. Ha párkapcsolatban lennék ezt egyből meg is beszélném, nem keresnék kifogásokat és lehet azt is felvetném, hogy megértem ha külön. Engem zavarna a legjobban ha nem lenne egyensúly önhibámon kívül. Egészségesen azért más lenne a helyzet, az már egy fokú lustaság vagy elkényelmesedés, de az is lehet hogy szétszórt, vagy depresziós.


Beszéld meg vele, hogy nincs egyensúlyban a kapcsolatotok.

2021. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* Én nem tudom, de betegen, vagy nehéz helyzetbe, nehéz lelki szakaszba, amikor a saját dolgaimmal is nehezen tudnék előre lépni, eszembe se jutna párkapcsolatba kezdeni, mert nem tudnám egyensúlyban adni a kapok segítséget, és az szar érzés lenne.
2021. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyílván nem az a bajom hogy ha beteg segítek neki. Hanem az hogy mindig van vlmi az ő részéről..

Én utálom ha könyörögni magyarázni kérlelni kell mikor segítséget kérek, az hogy s mint oldja meg a segítést az ő dolga,elég annyi oké megcsinálom..

2021. okt. 20. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán akkor kellene ezt átbeszèlni, mikor ilyen helyzet adódik.

"az hogy s mint oldja meg a segítést az ő dolga,elég annyi oké megcsinálom"


Ez viszont olyan idegen, rideg elgondolás.

2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!