Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sunyi húzás volt tőle?

Figyelt kérdés
15 évesen jöttünk össze. Közel 7 évig voltunk együtt. Az utolsó 4 hónapban volt valakim. Lehet ocsarolni, egyszerűen semmilyen szeretetet nem kaptam tőle és gyáva voltam lezárni ,mert együtt nőttünk fel. Aztán borítottam a bilit, ő rosszul lett. Azt hittem szívrohamot kapott ezért felhívtam anyát ,hogy ugorjon ide. Mamánál éltünk . Odament anya és akkor elmondta az exem neki,hogy én őt megcsaltam 1x. Igazából elmondta boldog boldogtalannak is. Persze anyának ,el kellett mondjam az igazat,ki az,meddig tartott stb. haza kellett költözzek. 1 hónappal később még ott élt a mamánál. Találkoztunk, mondta jó lenne tiszta vizet önteni a pohárba ,és el kéne meséljen mi is történt valójában. Én sokáig hezitaltam rajta,mert anya ellenezte ,hogy ezt így nem mondhatom el neki. Végül nagy nehezen belementem és elmondtam meddig tartott,hogy alakult ki,és nem 1 alkalom volt. Eközben ő is elmondta a nőügyeit amik szakítás után voltak. Megbeszéltük ,nem mondjuk el senkinek . Eközben ő elköltözött. Ma nekem esett anyám,hogy a 80 éves nagymamámnak elmondta ,hogy én elmondtam neki a viszonyt. Mindent elmondott neki. Kérdezte ez igaz-e. Mondtam nem. Nem akartam saját anyámnak is hazudni ,de nekem most kb a lakhatasom függ ettől,illetve ha ezt megtudna anyám,hogy tényleg elmondtam neki megjobban megzuhanna.igy is egesznap az volt mamának a téma,hogy lehettem ekkora szívtelen ,hogy én ezt elmondtam neki. Mindent tagadtam. Persze ,nem helyes,de kihúzta az egészet belőlem ,megbeszéltük hogy ez negyszemkozt marad majd rohant a 80 éves mamának elmondani.
2021. okt. 20. 20:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Mama meg anyának. Anya meg egesznap üvöltözött velem amúgy is. Én ezt már nem vállaltam be. Ez csak ránk tartozott volna...
2021. okt. 20. 21:01
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha most felvállaltam volna,hogy elmondtam. Nagyon nagyot csalódott volna bennem,elem dobta volna a bőröndöt is jelenleg nincs hova menjek. A közös cuccok kb 80 százalékát elvitte . Miket elvitt vissza kell vegyem a pénzből ,hogy ne legyen üres a szoba mamánál . És most rohadtul nem akarok még nagyobb feszültséget
2021. okt. 20. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem jó dolog egy ígéretet megszegni, és keresztbe tenni a másiknak. Ez az élet minden területén érvényes.

De nem tudom pontosan most mit vársz itt? Ez nem sokat jelent. Pl. a te cselekedeteidet nem törli el, és nekem azok se tetszenek. A kapcsolatotok se oldja meg, rokonaiddal se lesz fényesebb a helyzet.

22+ éves vagy, tanulj a helyzetből. A balhék csak még több balhét szülnek. Alakítsd úgy a következő kapcsolatod, hogy tud korrekt lenni te is, ahol nem kell ilyenbe bonyolódni. Próbáld meg fejleszteni magad, hogy ha netán le kéne zárni egy kapcsolatot akkor tudd meglépni.

2021. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nekem van már késő, de én belezavarodtam, hogy ki mondott el kinek mit, meg mi van a mamával, meg ha szívrohamot akar kapni a pasid, akkor miért anyádat hívod, és nem a mentőt.

Ettől függetlenül egyetértek a hármas válaszolóval, most már ami volt az volt, aki tudja, az tudja, változtatni nem tudsz rajta. Igyekezz lezárni, és olyan párkapcsolatot keresni ezután, ahol nem kell megcsalnod a másikat.

2021. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kurv.@ra erthetetlen zavaros vmi amit ide irtal. Egy dolgot kellene megtanulnod, a parkapcsolatos dolgaid a paroddal beszeld meg. Ne az anyaddal, meg a mamaddal, meg megcsalom, mert kihult a dolog. Ha idoben kidobod, mindenkinek jobb lett volna. Meg nekem is, hogy nem ezt a zavaros xart probalom ertelmezni, amit leirtal...
2021. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj te kapcsolat közben csaltad meg, ő meg szakítás után kavargatott . Akkor most ez a fejedben egyenlő igazsággal bír ?
2021. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4,5 Kb. ez a sztori: Csaj megcsalta a pasiját, akivel már együtt is éltek, a csaj mamájánál. Szétmentek, a csaj haza anyucihoz, a pasi még egy darabig a mamánál lakott, csak később költözött el. A szakítás után a pasi rávette a csajt, hogy mesélje el neki részletesen a megcsalás történetét (micsoda mazochista lehet...). A csaj elmesélte, de megegyeztek, hogy a pasi nem mondja el senkinek. De mégis elmondta a csaj mamájának. És a csaj, tehát a kérdező mamájának az a baja, hogy hogy lehetett olyan szívtelen a kérdező, hogy elmesélte a srácnak a dolgot (dehát ugye a srác kérte...). Az anyjának meg már nem is meri elismerni a kérdező, hogy elmondta a dolgokat a pasinak, mert akkor emiatt kirakná az anyja otthonról.
2021. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7# Köszi, így már érthető ez a zavaros és elmebeteg történet.
2021. okt. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom mondani, hogy vannak olyan emberek, akik folyton hazudnak mindenkinek, megis megusszak vhogy. Kerdezo, te nem ilyen vagy. Most biztos ugy erzed, hogy mindenki ellened van a sztoriban, de igazabol ezt a te viselkedesed valtotta ki.Az exed egy nagy pocs, de te hogy viselkedtel vele...az anyad nem tamogat, de neki meg most is hazudsz... a mamad meg tobbet beszel az exeddel mint veled... ha tanulsz vmit a dologbol, akkor volt ertelme...az a kerdesedbol is latszik, hogy marha nagy baj van a kommunikacios keszsegeddel, jo lenne ha figyelnel erre.
2021. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Akkor az neked nem tűnt fel a szövegben, hogy kapcsolat közben megcsalta a párját ?
2021. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!