Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undok huzas. Ti hogyan csinaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undok huzas. Ti hogyan csinalnatok? Gonosz vagyok vagy jogos tett lenne tolem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom sokan elfogtok itelni ezert a nezopontomert. De ezt erzem helyesnek.

A baratom par hete nagyon bunkon viselkedik velem.

Igyekszem a kedveben jarni...takaritok..fozok ra naponta ..mosok...sutok hetente tobbszor es mellette dolgozom en is de mindenben csak a rosszat talalja meg. Kotoszkodik. Csunyan beszel velem..olykor kerdore von...vagy elofordul hogy dobalja a cuccaimat....mindenen kiakad...nem enged ervenyesulni...es mindig azzal fenyeget h masnap elkoltozik...

Eddig is voltak bunko dolgai de most nehany hete igencsak atfordult es nem ismerek ra.


Az egeszben az a legszebb hogy mindezeket termeszetesnek veszi

O erzi magat sertettnek mindenben. Mindig neki van igaza en vagyok a hibas szemet stb.

Ha elmegyek este itthorol nem is hiv fel h bajom van.e ..ha sirok otthagy vagy oda sem jon.... S meg sorolhatnam.

En is hibas vagyok..de en igyekszem valtozni. O egyre rosszabb.

Hiaba beszeljuk meg pl. Reggel hogy okes minden...mire este hazaer addigra megint tahozik.

En meg remegek az idegtol..


Amikor el akart koltozni en kertem h maradjon... Elegge kotodom hozza es ciki tudom: De felek egyedul maradni raadasul egyedul nehez fizetni 1lakas berleset.

Szoval gyava vagyok elismerem.


Szoval gondoltam egy aljas csunya dologra mivel sokszor megalazott es csunyan viselkedik velem.

Szeretnek vele en szakitani es kirakni a cuccait h menjen innen.

De nem akarom hogy megussza ennyivel.

Tudom..tudom...gonosz. De szeretbem ha atelne azt amit en mellette...ezt a stresszt az ideget...a megalazottsagot...a megsemmisulest...a lenezest...


Persze szakitanom kellett vna hamarabb...de varok egy jo pillanatot.


Hogyan szakitsak vele ami ot is foldhoz vagja? Es felfogja h nem o a vilag kozepe??


Edesgessem magamhoz es amikor minden rendben akkor szakitsak vele?

Nem akarom hogy egykonnyen megussza.



Mi a teendo es mitol valik ilyenne valaki amilyen most o???


En 22L

O 30F

2eve egyutt. Ezelott 7hobapig laktunk anyumeknal ott rendesebb volt.

3honapja kettesben elunk...szornyu.


2016. jún. 24. 00:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal küldd el mindenfèle játék nélkül. Csak jobban meg fog tèged bántani. Még csak meg se magyarázd, ne mondj semmit. Ideiglenesen vissza tudsz költözni anyukádhoz?

22 évesen nagy butaság félni, hogy egyedül maradsz. Ha ezek az okok tartanak mellette, akkor te sem szereted igazan. Lèpj.

2016. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne játszmázz, magadat alázod meg vele.


Minek pazarolsz rá több időt? Minek pazarolsz időt a bosszúra? Van egy ismerősöm, 45 évesen halt meg, szerinted örökké élsz, hogy így pazarlod az idődet? Inkább dobd ki, valósítsd meg önmagad és légy boldog, ne erre vesztegesd a fiatal boldog éveidet, hanem tégy a boldogságodért. A bosszú meg kétélű fegyver, te is sérülsz közbe. Hidd el nem okoz kielégülést ha ő is szenved.

2016. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Miert o engem igazan szeret???


Mi a franctol valik ilyen undok majomma egy ember????

Egyik nap normalis es kinyalja a ..em masnap meg taho...


Jahj azt nem emlitetten h szerinte NEKEM kell megvaltoznom...neki nemno tokeletes...

2016. jún. 24. 00:21
 4/23 A kérdező kommentje:

Es tudjatok mi a nevetseges amin multkor elrohogtem magam???

Az hogyba kollegai meg azbisnerosok irigylik ankapcsolatunkat.

Nert olyan szepek meg cukik vagyunk egyutt.

Udezem "egymasra talalt a szep csaj meg a jojepu pasi" pasin..."-nevetseges

2016. jún. 24. 00:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Anyudéknél csak meghúzta magát ez a gyökér ember. Mert az. VÁgd ki a fenébe, ennyit nem ér az egészséged, rühellem az ilyen tahó embereket én is férfiként. Az egészséged érdekében rakd ki a francba minél előbb. Majd rájön, de már későn.
2016. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy ő szeret.

Egyszerűen csak nem értem miért pazarlod rá az idődet.

Hagyd ott a halott kapcsolatot.

2016. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem fogod otthagyni. Most kidühöngöd magad és minden megy tovább. Anno én is ide írogattam mikor bajom volt a kapcsolatomban az exemmel, nagyon bántalmazó, rossz párkapcsolat volt, de csak kipanaszkodtam magam itt, és mentem vissza ahhoz a szeméthez aki azért rugdosott a földön, mert kizárta magát a lakásból és én elmentem órára és nem voltam otthon beengedni.
2016. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen szeretnek elhagyni.

De azt akarom hogy o koltozzon ki ennen.

En imadok itt lakni es nem akarok visszamenni a szuleimhez ez ciki is plusz ennyi idosen...ahhh..


Dilis a pasi. 2napja meg Nutellat vett nekem meg kedves dolgokat es olelgetett. Most meg megint kulon szobaba. Fekszik es hozzam se szol egesz este...

Mire megurodtem es kijottem azt lattam h fekszik a tv. Elott es a telefontoltom a szonyegre van dobva mert mergeben kitepte a konektorbol mert zavarta. A kevetett ruham meg a szek melle a foldre volt hajitva.


En meg meg ossze is hajtom a ruhait ha leteszi cagy behajtogatom nekia a szekrenyebe

2016. jún. 24. 00:33
 9/23 anonim ***** válasza:

Hiába csinálsz te akármit is, ő úgysem fog elgondolkozni azon hogy esetleg valamit rosszul csinált-e.

A legjobb amit tehetsz hogy kiteszed a szűrét azonnal, és egy normális pasi mellett vigasztalódsz, aki értékel.


Az is mi hogy külön alszotok? Hehe vicc.. Én 12 évig voltam együtt a feleségemmel, de még mikor nagyon összevesztünk sem aludtunk külön soha... Szóval a fejében valami gond lehet szegénykémnek

2016. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azt nem ertem hogy 3hete pont o sirta vissza magat hozzam .


Nert akkor nagyon osszevesztunk.mely az en hibambol tortent. Ezt elisemerem

Majd masnap amig en meloztam o elcuccolt innen. Az anyjahoz.

Majd kozolte h ne keressem. 2Napig birta... Visszajott...sirr es konyorgot...

2016. jún. 24. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!