Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennétek párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek párotoknak hogy hol a pénz?

Figyelt kérdés

Amióta összeköltöztünk külön kasszán vagyunk.

Viszont lakbért nem kell fizetnünk ( segítségként a spóroláshoz) és nagyon sokmindent vesznek nekünk vagy szinte alig kell főzzünk..


Ennek ellenére én semmit nem költök magamra így tudok félre tenni.

Ő viszont egy bizonyos szinten van már lassan 2éve.

Neki szuleim még a vállalkozását is segítik így többnek kéne maradjon abból is neki.


Viszont nem jut feljebb annak ellenére hogy őt is segítik nem kicsit..


Hiába próbáltam vele erről beszélni, mérges lesz és ledorgál hogy nekem csak a pénz..


2021. okt. 21. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy te semmit nem költesz magadra hogy spórolj a másik lehet nem szeretne aszkétaként élni

Én sem pl

2021. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Külön!!! Kassza benne van a nevében, hogy külön !! Tehát ne szólj bele.

Valamint a szüleidnek ha gond ez akkor ne segítsék, nem kötelező. De te meg így ràkiabálod kvázi a segítséget...

2021. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Osszeszamolnám a havi bevételét megállapodnék vele konkret havi fix x osszegben amit felre kell tennie es kesz.


Levegobe felesleges beszelni konkret adatok nelkul.

2021. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
87%
Ha külön gyűjtöd a magad pénzét akkor hol a probléma? Mármint értem, hogy elvben az lenne a cél, hogy majd együtt vegyetek egy saját házat stb de ha ő nem jön rá magától / te nem akarod elvi okokból finanszírozni az ő részét is akkor lássuk be előbb vagy utóbb ennek reszeltek és hát akkor távozol a saját kis pénzeddel ő meg a táskáival / alufelnieivel [mert hát nem derült ki, hogy mire megy el a zs úgyhogy mondtam 1-1 hülyeséget mind2 nemnek].
2021. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha külön kasszán vagytok akkor ne tedd szóvá
2021. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

5.-nél a pont.


KÜLÖN kassza. KÜLÖN pénz.


De sejtem, te is olyan csaj vagy, hogy külön kassza legyen, de azért a pasi tömje a "Közös életre" felíratú malacperselyt is, mi? >:)

2021. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza van, nem rád tartozik. Másrészt ilyen alakkal nem terveznék hosszú távra.
2021. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Közös kasszán vagyunk, a férjem számlájához hozzáférek, a fizetése egy részét hónap elején átutalom magamnak, ebből fizetem a számlákat, tescot, stb, (meg persze a sajátomból is). Én osztom be a pénzt. Van megtakarítás sürgős esetre, meg ha gyűjtünk valamire (nyaralás, felújítás, új tv, stb) arra is. A férjem a fizetése egy részét magára költi, de ez nem olyan nagy összeg egyébként. Ha venni akar valami drágább dolgot magának akkor szól. Még sose volt vita egyébként, de olyan se fordul elő hogy ne tudnék róla hogy egy nagyobb összeget költött valamire.
2021. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk házaspárként értelmezhetetlen a különkassza.
2021. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

9.-re.


Na igen, főleg jelentős fizu különbségnél.

2021. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!