Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha én állítok valamit, azt a barátom később letagadja?

Figyelt kérdés
A barátom mondott rám egy jelzőt, és most mikor ismét kérdezem tőle, miért mondta azt rám, akkor letagadja, hogy nem is mondta egyáltalán. Én pedig elbizonytalanodok, hogy akkor lehet én nem emlékszem jól.
2021. okt. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél fel mostantól mindent hangra és játszd vissza neki
2021. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Mert hulyebb vagy mint a baratod
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nárcisztikus személy és gaslightingol/demencia/szimplán fogyatékos
2021. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hagyd ott, csald meg... ne itt sírj.
2021. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ez is egyfajta párkapcsolati bántalmazás. Pont ez a célja, hogy a saját józan ítélőképességedet kezdd el megkérdőjelezni.
2021. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
Erre még a Vágó Pisti is azt mondaná,hogy szép kérdés.Tehát,nekem kéne tudnom,hogy a barátod mondta vagy nem mondta,csak félreértetted.A közönség segítségét kérem a válaszhoz!Köszönöm.
2021. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!