Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki úgy átlátja? Páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki úgy átlátja? Páromat egyedulállo likolja. Egyszer azt mondta ismeri, később letagadja. Sztory lnt

Figyelt kérdés

Először beállította hogy ne lássam a posztjain a likokat.

Erre rákérdeztem mert engem ez meglepett.válasza, hát ő nem tudja hogy lehet ez, nyilvánosra van téve.

2 perc múlva nyilvános lett.

És akkor láttam a likokat, kiderült hogy olyan is likolja (szivecskés maci), aki épp társat keres.


Mindezt megelőzően, olyan balhénk volt, hogy majdnem szakítottunk.

Másnap posztol a párom es jött a fenti amit leírtam.


Rákérdeztem ki ez.

Azt mondta, hogy régen beszéltek, nem emlékszik honnan ismeri.

Aztán amugy nekem van közös ismerősöm az illetővel ő mondta el nekem, hogy ismerkedik társkeresőzik az illető stb.


Ezek után a párom egyenesen letagadta hogy ő nem ismeri ki az, random like lehet egy idegentől stb. le is tiltotta.


Nézzük most ugy az egészet hogy ártatlan a dolog:

Nem tudja miert nem volt a posztja nekem is láthato es veletlen nyilvános lett.

Nem tart az illetovel kapcsolatot, simán tiltja(habár oldhatja is)

Véletlen egybeesés csak az, hogy pont a balhénk után jelenik meg egy egyedulállotol egy like, azelőtt meg soha.

Eloszor azt monsta rég beszéltek utána letagadja hogy ismeri. Tegyuk fel, hogy csak azért hogy ne legyen balhé. Azaz inkább nem őszinte. Csak, hogy ne pörögjek a semmin.


Nekem most mégis mit kellene gondolnom? Más mit gondolna?


Hogyan lehetne az ilyeneket megelőzni a későbbiekben hogy ne face like-okon kelljen balhézni?


2021. júl. 31. 11:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem a fészbúkon kéne élni. Meg a GYK nem a személyes blogod. Kb. ennyi.
2021. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Az 1-es szépen leírta.

Tökömet sem izgatja, hogy ki likolja az asszonyt. Az se ,ha ő likol valakit.

2021. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jah akkor struccpolitika?

Ne nézzek oda és akkor 100, hogy nem ismerkedik?

2021. júl. 31. 11:46
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
hagyd ott, csak magadat mérgezed...
2021. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De eddig nem volt ilyen.

A balhenk utan meg joformán azonnal.


Engem se erdekelne ha napont likolgatná vagy 100 ismeretlen egyedulállo.

De amikor soha, es balhe utan megjelenik 1..

2021. júl. 31. 11:50
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd ott. Jobb mind a kettőnknek. Ne idegeskedj.
2021. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
kérdező. már mást keres szerintem, nem érzi annyira jól magát veled, elmúlott nála valami szerintem, tipik női viselkedés hogy előre keresi az új jelölteket és aztán rá 1 hónapra felvállalja hogy van valaki más , de már közben ismerkedett vele mikor még kapcsolatban voltatok.. ilyenek a nők egy része.
2021. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

"Erre rákérdeztem mert engem ez meglepett.válasza, hát ő nem tudja hogy lehet ez, nyilvánosra van téve.


2 perc múlva nyilvános lett."


Ámátőr.

2021. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg nem a Facebookon kellene élni,de ez a tipikus példája annak,hogy valamire mégis jó,hogy vannak ennyire ..... emberek, mivel ebből tisztán látszik hogy a párod hazudozik összevissza és valószínűleg ismerkedik is

A kipontozott részt töltse ki mindenki kedve szerint.

2021. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
hogy lehet ilyen szellemi nyomorban elni..?!
2021. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!