Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rendben van szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van szerintetek, hogy a párom a volt szeretőjével beszélget?

Figyelt kérdés
A párom az előző kapcsolatban szeretőket tartott. Nekem az ilyen nem fér bele és egyből eltíltottam mindtől, új telefonszám stb. Egy ideig be is tartotta. Az egyik szeretője viszont közös munkatársunk. Már többször volt vita belőle. Ha szólok neki, hogy fejezze be akkor az a válasz, hogy csak beszélgetünk... Én mondtam, hogy gondolom régen is csak a beszélgetésből indult minden. Szerintetek én látom rosszul a dolgokat, vagy ő? Ti mit tennétek a helyembe?
2021. okt. 22. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ő tudja mit akar.

Talonban tartani vagy szeretonek vagy minek tiltsa le egyaltalan?

Jol jöhet még egyszer

2021. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A tiltással létrehozol.

Az ilyenek nem változnak. Így hogy még hisztizel is, tuti megteszi.

2021. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben keresnék más pasit. Fene sem rágja le a körmét egy pasi miatt. Neked ia legyen talonod.
2021. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem valtoznak
2021. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A tiltás semmit nem ér. Nagy szabály az életben, hogyha két ember együtt akar lenni, akkor együtt is lesz. Erre nem sok befolyásod van.


Ha tudtad, hogy ilyen, akkor miért foglalkoztál vele?

2021. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyen. Időközben derült ki minden.
2021. okt. 22. 19:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne veszekedj, ne tiltsd.

Higgadtan mond neki hogy macisajt, nekem ez rosszul esik amit csinálsz. De nem fogom megtiltani mert felnőtt ember vagy saját döntésekkel. Viszont ha nem hagyod abba, akkor a mi kapcsolatunknak vége van, és keresek olya aki majd jobban megbecsül.

2021. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem jöttem volna vele össze. Hiú ábránd azt hinni, hogy melleted megváltozik.
2021. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én se jöttem volna vele össze, de akkor nem tudtam... Később derült ki...
2021. okt. 22. 20:19
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Mekkora veréb vagy...
2021. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!