Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én és a párom 1 éve vagyunk együtt

Nagyon hamar össze költöztünk már a babát a 3. Hónapban élvezdtük tervezni csak sajnos még nem jött össze orvoshoz szerettünk volna menni de műtét előtt állok és így majd csak ha fel épültem akkor szeretnénk ki vizsgálatai hogy mi lehet a probléma .

De viszont nekem ami érdekes hogy szóba jött az hogy mikor kéri meg a kezem , az volt a válasza hogy majd ha úgy érzi hogy tényleg szeretné és készen áll rá . Nekem ebben az az érdekes hogy gyereket szeretne tőlem de arra még nem áll készen hogy meg kérje a kezem . Egészen idáig én úgy gondoltam hogy hamarosan meg kéri a kezem de nekem ebből nem az jött le . ( nem tudom hogy ez itt most fontos információ e de 4 honappal ezelőtt beszélgetett az exével 2 és fél hónapig a tudtom nélkül, nem találkoztak de intim kép csere volt , természetesen erre én rá jöttem mivel nem törölte az üzeneteket és így még szakítottak minden féle kapcsolatot)

Ti erről mit gondoltok ?


2021. okt. 23. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy 1 év után és 3 hónapos ismeretségre NEM KÉNE gyereket tervezni.

Ameddig ilyen instabil a kapcsolat, mondhatni egy kalap szar.

1 év alatt meg sem ismered rendesen a másikat nemhogy 3 hónap alatt.

Egy gyerek érkezése a legstabilabb kapcsolatokat is megviseli nemhogy az ilyen szart.

2021. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Intim képcsere az exxel, nem akar elvenni, te meg gyereket akarsz neki szülni? Röhejes. Ilyenkor nem tudom sajnálni az egyedülálló anyákat mert a legtöbb egy ilyen szar kapcsolatba szült... mégis mire számítanak az ilyen buta nők?
2021. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt már az exevel beszél a tudtod nélkül, meg a farkáról küld képet és te szülni tervezel neki? Okos! Az a véleményem, hogy ha megkérne, se mennék hozzá egy ilyenhez, pláne nem akarnék tőle gyereket.
2021. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki egyszer azt mondta, hogy a nők maguknak szülnek. Hát ez igaz!

3 hónap után hogyan gondoltad, hogy szülsz egy idegennek gyereket? Ne mond azt nekem, hogy ismered, mert 1 éve együtt vagytok! Nagyon sokszor 20-30 év házasság is gallyra megy, mert kiderül 1-2 hazugság a másikról.

Nőként mondom, nem normális amit csinálsz, ráadásul még az exével is irogatott titokban. Nem feltétlenül kell reprodukálni magunkat, a gyerek inná meg a levét.

2021. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is tipikusan az az ember vagy, akinek hiába mondana bármit. Majd úgyis szülsz tőle, aztán majd lesel, hogy egyedül maradsz a gyerekkel.
2021. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy idióta vagy, hogy ennyi idő után már gyereket is szülnél.
2021. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!