Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megváltozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megváltozzon a véleménye?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, a párom 36. Együtt élünk 4 éve. Mikor megismerkedtünk elmondta, hogy ő sohasem szeretne gyereket. Akkor én úgy éreztem, hogy ezt el is tudom fogadni. Nagyon szeretem őt, vele szeretném leélni az életem. Viszont mostanában egyre többször eszembe jut, hogy mégis szeretnék. Ő továbbra is ellenzi.

2021. okt. 23. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem pazarolnám erre a férfira a fiatalságomat! Ő nem szeretne, te igen. Az erőszakolásból jó nem fog kisülni. Ez egy nagyon fontos kérdés, hogy valóban összeilletek-e. Miért nem szeretne, mire hivatkozik?
2021. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyermekkora miatt. A szülei nem igazán mutatták ki a szeretetüket.
2021. okt. 23. 09:00
 3/9 anonim válasza:
42%

A gyermek korom miatt nekem is volt egy jo hosszú időszakom amikor nem akartam gyereket és ezt mondtam a páromnak is és ő annak ellenére hogy szeretett volna elfogadta hogy még változhat a véleményem de ha nem az sem baj

Azóta teljesen megváltozott a véleményem és ezt már másképp gondolom :)

22L

2021. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz kérdés, de szerintem te is tudod a választ! Férfit találsz 1000 másikat! Olyat is akivel, ugyan úgy szeretitek egymást és akar gyereket is!
2021. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, miért nem akar gyereket. Nem akar, és kész. Ezt őszintén el is mondta. Nem lehet egy babát ráerőltetni senkire sem.
2021. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nen akar és te igen lépj tovább.

Ez esetben nincs kompromisszum nem lehet olyat, hogy fél gyereket vállalni.

Ha meg ra erőszakolod a gyereket , hoppá besikerült gyógyszer mellett akkor meg lehet lelép.

Inakbb orulj hohy korrekt és elmondta nem hazudik meg majd meglátjuk.

2021. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha ő nagyon nem akarja, akkor hagyd, ezt ráerőltetni nagyon nem jó senkire. Viszont te még fiatal vagy, döntsd el, hogy szeretnéd azt a jövőképet, hogy ott állsz 50 évesen gyerek nélkül (mások a gyerekük ballagásrára, diplomaosztójára mennek), vagy azt szeretnéd, hogy 29-33 évesen anyuka legyél, kisbabát nevelj, megtanítsd járni, beszélni, iskolába vidd, esti mesét olvass neki, aztán várd haza este 10re, lásd, ahogy párt talál magának, felnő szépen, és az esküvőjén azt mondja: anya, köszönöm, hogy voltál nekem, és embert neveltél belőlem.

Ezek csak ilyen idealizált képek, de mostanára tudnod kell, hogy szeretnéd ezt vagy nem.

2021. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem változtathatod meg a hozzáállását ehhez a kérdéshez. Őszinte volt, nem beszélt mellé, nem akar és kész. El kell döntened, szereted-e annyira, hogy ezt elfogadod, mert nem hiszem, hogy valaha is megváltozik. A trükközéstől meg én is óva intelek, nem hozná meg a várt eredményt.
2021. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm a címből tudtam hogy a gyerektéma lesz... semmit. Fogadd el vagy hagyd el.
2021. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!