Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lájkok miatt megtört bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lájkok miatt megtört bennem valami?

Figyelt kérdés

Elsőre talán gyerekes témának hangzik, de engem komolyan megvisel ez lelkileg.

Párommal már több ève vagyunk együtt ès vègig annyira boldog ès önfeledt voltam, hogy vègre találtam egy társat aki szintèn komolyat keresett ès közösek a cèljaink, családcentrikusak vagyunk.

Azt èreztem, hogy elválaszthatatlanok vagyunk, olyan szoros a kötelèk, mindenről nyíltan beszèlünk, laza barátnő voltam akivel együtt meglehetett nèzni hogy az előttünk haladònak milyen formás feneke van, szexualitásban mindig valami ùjat pròbáltam hozni, hogy kipròbáljuk minden vágyunkat.

Aztán törtènt valami, ami ùgy èrzem egy törèsnek a kezdete lett. Èszrevettem, hogy a pàrom lájkolgat nőket, nem netes modellek, de nem is jò barátai tehát ez az indok kilőve. 1-2x látott szemèlyek, távoli ismerősök,nekik felesègei stb.

Tudta jòl azelőtt,hogy mi a vèlemènyem a lájkokròl, ès mègis ilyen megalázò helyzetbe rakott.

Nem vakságot fogadott,lehet ezt mondogatni, de nem is kèrtem ezt... de milyen indokkal mutatja is ki a másik nemnek,hogy neki igenis bejönnek? Szàmomra megalázò illetve csalòdàskènt èlem meg.

Az van bennem, hogy nem az az őszinte fèrfi, akinek megismertem,hanem olyan mint az átlag, aki a nője mellett csorgatja másra a nyálát.

Azòta nem tudok vele lelkileg olyan közel csatolòdni, bármit tesz az jut az eszembe,hogy èrdeklik a nők csak mellettem pròbàlja elnyomni. Nem tudok már olyan laza lenni, egy ártatlan vicc amiben nő szerepel kihoz a sodrombòl, elkezdtem szorongani ès emiatt fogyni.

Tùl akarom tenni magam, de ùgy èrzem nem fogom tudni ugyanannak az embernek látni, akit láttam benne èvekig. De èn meg kikeltem magambòl, nyoma sincs annak az èletvidám nőnek, aki voltam.

25n


2021. okt. 23. 23:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Persze első dolog volt a kommunikáciò, minden ilyen èrzèsemet elmondtam neki is. Ha èpp nem lett dühös miatta, hogy ilyet feltètelezek ròla, akkor annyit mondott, hogy tùlzok ès nem èrdekli senki.


De èn valami rossz èrzèst èrzek, akàrhànyszor kedves bizonyos nőkhöz, vagy eszembe jut, hogy rendszeresen nyomogatta nekik a gombot...

A kapcsolat elejèn is tisztáztam vele, hogy nekem ez nem fèr bele ès mit gondolok/mit gondolunk mi nők az olyan fèrfiakròl akik komoly kapcsolatban folyton másnak imponálnak. Talán azèrt is esik ennyire rosszul, mert ezek szerint semmibe vette ès ennek ellenère folytatta kèsőbb is.

2021. okt. 23. 23:55
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Még azóta is folytatja? Ugyanúgy lájkolgat másokat?


Ha egyszer már jelezted neki hogy neked ez rosszul esik és annak ellenére is csinálja akkor egy picit sem tisztel téged (szerintem). Elég elgondolkodtató.


Talán adnék egy második esélyt ennek a beszélgetésnek és ha arra sem hajlandó visszavenni ebből a dologból akkor lehet ez a srác nem szeret téged :/ Ha valaki szereti a másikat akkor az nem bántja meg ilyen dolgokkal. Illetve próbálja megoldani a problémákat...

2021. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Hát a kapcsolatunk elejèn, amikor arròl beszèlgettünk, hogy ki mit nem szeret, nem tűr el, akkor hoztam fel ezt is. Hogy nem szeretnèm, ha csinàlnà mert megalázònak tartom, szàmomra azt jelenti, hogy bejön az illető...ès ha a pàromnak más jön be akkor èn nem akarom vesztegetni az időmet. Ùgy tűnt megèrtette, de kiderült, hogy folytatta. Ez fájt jobban, hogy tudta, ès mègis...mert 1-1 hibát mèg elnèz bárki. De eltelt 6 èv ès ennyi idő után nagyon tud fájni a csalòdàs, nem akarom emiatt felrùgni ezt, de megemèszteni sem tudom, mert vègig ez jut eszembe...Ha jön ès bùjik hozzàm rögtön arra gondolok, hogy" menj a netes nőidhez akik annyira tetszenek"...

2021. okt. 24. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Pedig ez ilyen. Nem te vagy egyetlen nő akire gondol és nincs nagyon olyan férfi a világon akit te elképzelsz magadnak, hogy 6 év után se fog másra gondolni melletted. Ez a valóság.

Nekem az a tanácsom, hogy ápolj közelebbi kapcsolatot a realitással és próbáld jobban beilleszteni a világodba vagy sok csalódás fog még érni.

2021. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez szomorú. Én felhoznám neki az biztos. Hogy látod hogy továbbra is csinálja annak ellenére hogy tudja hogy neked ez rosszul esik.Személy szerint engem is bantani tudna ez a dolog.



26L

2021. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, az elso es legfontosabb hogy beszelj vele. Mond el hogy erzel vagy mutasd meg ezt a kerdest neki, itt szepen leirtad.


Masodik dolog, torold a facebookod instadat minden szocial media szarodat. Jol latszik hogy becsopog az eletedbe es megmergezi azt. Nagyon nagyon sok ember szenved tőle. Van akinek jo, de nejed artalmas. Nezz utana komoly problemarol beszelek. En is kitoroltem mindent, hidd el nagyon sokat jelent

2021. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Beszèltem vele erről többször, mert annyira nyomaszt, hogy nem is tudtam volna magamba tartani.

Először megsèrtődik,hogy olyat feltètelezek ròla, majd annyit tud mondani, hogy tùlzok ès neki nem azt jelenti a lájk, nincs más akire gondol.


Ki is törölhetem magam, de szerintem nem magàval az oldallal van baj, hanem ahogy ő használta...ès sajnos ezzel nem tudom nem megtörtèntè tenni, ha ki is törlöm bennem marad ez a rossz èrzès vele kapcsolatba.

:( nem tudok a règi lenni.

2021. okt. 24. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Neki nem azt jelenti a like

Hanem mit? Félidegen nők esetében mit?

Te elmondtad nem fér bele és rosszul esik

Ezt hívják nem szépen kúrólike-nak Sajnos találó az elnevezés

2021. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ez neki nem azt jelenti.

Régen azt beszéltétek, hogy ne vágyakozzatok más iránt, amit nem.szegett meg, sőt sértő a feltételezés.

Itt van benned egy betegség, probléma, amit kivetítesz rá, mint illúzió, közben az egész csak benned létezik.

Ha annyira a kommunikáció híve vagy, miért mem jutottál el oda, hogy megértsd, hogy neki ez milyen?

2021. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudom kiket lájkjolgat a párom
2021. okt. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!