Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtört bizalom. Reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtört bizalom. Reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

28 éves nő vagyok, párom 38. Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, de úgy érzem kezd nagyon rossz irányt venni a kapcsolatunk. Nagyon jól indultunk, nagyon tetszett, én is neki, minden szép és jó volt, azonban követett el olyan hibákat párom, ami hagyott bennem egy tüskét annak ellenére, hogy megbeszéltük. (nem megcsalásról van szó) Mondhatnám azt is, hogy a szemembe hazudott. Együtt élünk, de ennek ő megszabta az első feltételét, ami az volt, hogy a két cicám - akik azelőtt mindig velem éltek - nem jöhetnek hozzánk. Nem kérte hogy dobjam ki őket...ha erre kért volna azonnal elhagyom. Az mondta hogy hozzá a lakásra nem szeretne állatot, de ha lesz közös házunk, oda természetesen jöhetnek. Fájt a dolog, de tiszteletben is tartottam, mivel meg tudtam oldani a dolgot. Szerencsére haza tudtam adni szüleimhez, ahol bent a lakásban biztonságban vannak, jól élnek. Úgy véltem egyenlőnek a dolgot, hogy ha ő is feltételhez kötheti a költözést, akkor én is. Én arra kértem őt, hogy tegye le a cigit. Egy héttel mielőtt haza vittem a cicáimat, mondtam hogy következő héttől nem szeretném ha cigizne. Erre ő annyit mondott, hogy rendben, számított erre, megteszi. Idő közben anyukám szólt, hogy az egyik cicám valahogy megszökött, nem tudjuk hogy hogy történt, azóta sem került elő. Ez rettenetesen megviselt, haza mentem, hogy segítsek keresni sajnos sikertelenül. Párom látszólag le se sz+rta, annyit sem kérdezett, hogy tud - e bármit segíteni, vagy hogy bírom. Erre nem is reagáltam semmit, utólag bánom is. Nem sokkal később egyszer rányitottam és dohányzott, látta hogy látom de nem érdekelte. Rettenetesen megbántott, úgy éreztem hogy a pofámba hazudott ezzel. Aznap beszéltünk erről és mondtam neki, hogy ez mennyire rosszul esett és hogy ez így hazugság, hiszen ha mondta volna, hogy neki ehhez idő kell és fokozatosan szeretné csinálni, akkor megértettem volna. Azt mondta hogy azt hitte ez számomra egyértelmű. Aznap elég csúnyán váltunk el. Én úgy gondolom hogy szóból ért az ember, ha baja van közli velem, amit nem tett meg. Ezután jött két nap váratlan szünet, ami alatt nem jelentkezett, hiába kerestem nem válaszolt nem vette fel a telefont se. Aztán végül jelentkezett, mondta hogy gondolkozott a dolgokon és szeretné megbeszélni, mert ő azt hitte hogy szakítani akarok vele. Beszéltünk még erről, mivel nekem nincsen ilyen szenvedélyem, szokásom, nehezen értem meg de annyit engedtem, hogy akkor szivjon, ha már nagyon stresszes, nem bírja ki. Hiszen én sem hurcibálom haza a cicákat kedvemre, de bármikor haza tudok menni. Tegnap este voltunk együtt kicsit lazítani munka után, ahol gond nélkül elszívott pár szálat előttem az este. Úgy vettem észre, hogy ahogy az alkohol, a haverok képbe kerülnek, mintha mi semmit sem beszéltünk volna. Egyszerűen úgy érzem hogy egyáltalán nem vesz komolyan, teljesen igazságtalannak érzem ezt velem szemben. Valahogy folyton azt érzem hogy a hátam mögött csinálja, ez az érzés iszonyatosan zavar és nem a cigi a gondom, hanem hogy ha ennyit sem tud megígérni, akkor soha semmit sem lesz képes.

Szeretnék férfi véleményt is, tényleg ennyire nagy dolgot kértem volna? Szerintem két félnek amennyire lehetséges, egyenlőnek kellene lennie, de ezt én egyáltalán nem érzem így.

Előre is köszönöm a segítséget!



2020. okt. 16. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem kértél nagy dolgot, de ha ennyire nem tartja tiszteletben, akkor szerintem felejtsd el. Találsz nála jobbat, olyat akit megérdemelsz. 47F
2020. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem fér bele a cigi akkor miért jöttél össze vele?

Van aki le sem tud szokni róla...

2020. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem kértem volna erre soha. Úgy gondolom ha valaki magától leteszi akkor az az ő dolga, sikere. De valamit valamiért.
2020. okt. 16. 22:54
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Azt írtad hogy kérted tegye le a cigit...
2020. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő nem magától tette le... Ha nem megy nem kell eröltetni kettőtök dolgát...

A cicát sajnálom 😔

2020. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy egy függősègről leszokni nem megy így ígèretre. Eleve nehèz, ès csak akkor megy, ha ő maga határozza el, ő maga akarja. Erőltetèsre nem. Te pedig igenis erőltetted. Mondhatod, hogy de hát megígèrte, de te is tudod, hogy ez nem volt igazi ígèret. Csak tudta, hogy a cicák miatt jön neked eggyel (vègül is pont emiatt született ez a feltètel), ès nem volt választási lehetősège. Ha azt mondja nem, akkor joggal lèpsz vissza te is a cicák áthelyezèsètől. Szóval kvázi sarokba szorítottad, most meg iszod a levèt annak, hogy nem úgy sűlt el.
2020. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"és nem a cigi a gondom, hanem hogy ha ennyit sem tud megígérni, akkor soha semmit sem lesz képes."


Ez nem feltètlen van így. Az a baj, hogy nemdohányoskènt nem èrzed ezt át. Ehhez belső elhatározás kell, akarat, ès nem egy kierőltetett ígèret.


Ha (annyira) nem zavart a dohányzása, akkor kár volt ezt kèrni tőle.

Úgy látom görcsösen ragaszkodsz az egyenlösèghez, ha neki volt feltètele, akkor lehet nekem is stb. De az egyenlősèg nem itt kezdődik, hogy akkor sarokba szorítjuk a másikat, mert tudjuk, hogy így nem mondhat rá nemet. Ez annál sokkal összetettebb jelensèg.

Eleve hiba volt ez a lèpès, ha mást kèrsz, akkor is.

Ha a cicákat nem szívesen passzoltad le, akkor inkább mond meg őszíntèn, ès ha beleegyezés, akkor azt a bèkát már nyeld le, de revansot akarjál venni. Annak ez lesz a vège.

2020. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Vannak bajok. Gyakorolni kell wég.
2020. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Szóval azt az idiótát választottad annak ellenére hogy 100-ból 99 vélemény ellene szólt, indokokkal együtt.

Hát tudod... megérdemled.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2020. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ertheto hogy a macskak kitoloncolasa hogy jon a cigihez? En biztos azt kertem volna legyen 190 cm magas ha csak 170. Az is kivitelezheto valahogy biztos.
2020. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!