Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtört a bizalom, jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtört a bizalom, jobb ha vége?

Figyelt kérdés

Nem tudok már benne bízni. Léptem nyomon a nőket lesi az utcán. A telefonját eldugja. Ha épp jelen vagyok véletlenül sem kapcsolódik mobilnetre vagy wifire. Nem gondolnék megcsalásra vagyis konkrét megcsalásra. Viszont valamit titkol. Plusz ha elmegy a haverokkal bulizni, nekem azt kötelességem elfogadni, de én ne menjek sehova, mert a nőkre lecsapnak a pasik.

A lényege, hogy ha elmondom ezeket, le akarok vele ülni mindezt megbeszélni, azt mondja simán hisztis vagyok. Belefáradtam. Nem fogok kutakodni és könyörögni megértését. De elengedni is nehéz. De ez a sok titok megmérgez mindent.



2018. okt. 28. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Tapasztalatból mondom ezt a kapcsolatot sürgősen engedd el. Simán meglehet, hogy már csal, de ha azt nem is, simán flörtölget a hátad mögött, a telefondugdosás sem jelent semmi jót.

Voltam ugyanitt, én az idegességtől gyomorfekélyt is kaptam, legyen több eszed, mint nekem volt...


29n

2018. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen még ma köszönj el ettől az embertől. Komplett hülyére vesz téged.
2018. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb ha vége.
2018. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig eldugta a telefonját? Mindig lesett más nőket?
2018. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Kedves Kérdező. Sajnos jó a sejtésed. Nem biztos, hogy csal; de hogy előbb-utóbb az lesz belőle, az tuti. Másrészt meg veled szemben tiszteletlenség, elhiszem, hogy görcsölsz rajta. Én is átéltem, egy volt barátnőmnél állandóan tabu volt a telefonja; viszont vagy három alkalommal kiderült, hogy "fiúbarátokkal" beszélget. Szerinted mi lett a vége? A fiúbarát akkor is barát, ha beteszi. Megcsalt; majd hónapokkal később vissza akart szerezni. Ne akard megtudni az érzést; magadat mentsd meg attól, hogy elmész idáig. Totálisan megmérgez minden, frusztrált vagy és meg is értem. Rohadt gyorsan adj ultimátumot; ha nem fogadja el, akkor fel is út, le is út. Én a saját példám után már ezt tenném.
2018. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tipikus neki mindent szabad,de te rohadj otthon...

Volt ilyenben reszem,ajanlom minel elobb hagyd el

lesz ez sokkal rosszabb

nalam meg is csalt,nem is egyszer

volt h megutott...

2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!